Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

samsung syncmaster 2243nw - Podczas przeglądania internetu monitor się wyłączył

PustyB 12 Lut 2015 22:25 513 5
  • #1 12 Lut 2015 22:25
    PustyB
    Poziom 6  

Witam. Dziś podczas przeglądania internetu monitor mi się wyłączył i już nie chce się włączyć spowrotem. Pi prostu pojawił się czarny ekran i dioda przestala świecić..Chciałbym dodać, że ten monitor był naprawiany ok. 2 miesiące temu, ponieważ mi upadł i chyba popsuł się układ scalony... Jeżeli to może być wina karty to chciałbym dodać, że od ok roku mam z nią problem ponieważ na pulpicie wyskują mi pixele, w grach jakieś dodatkowe textury itp itd...

0 5
  • #2 13 Lut 2015 13:19
    sosarek

Poziom 43  

Monitor jak i karta do sprawdzenia w innym komputerze na początek (chociaż jeśli dioda przestała "świecić" to prawdopodobnie zasilanie w monitorze padło).

0
  • #3 13 Lut 2015 20:45
    PustyB
    Poziom 6  

Dałem monitor dziś rano do naprawy i ok. 18 dostałem go spowrotem (popsuty był zasilacz w monitorze)... Gdy podłączyłem wszystko było ok, ale po ok 2 godzinach pracy znów mi się monitor wyłączył i od tamtej pory nie działa... Tutaj pojawia się pytanie : czy warto znów naprawiać ten monitor czy może kupić nowy ?

0
  • #4 13 Lut 2015 21:14
    sosarek

Poziom 43  

Skoro padł po dwóch godzinach p[racy reklamuj usługę w serwisie.

0
  • #5 13 Lut 2015 21:44
    tzok
    Moderator Samochody

Albo przyjrzyj się bliżej gniazdku zasilającemu do którego jest podłączony...

0
  • #6 16 Lut 2015 00:02
    SERVICE-AV
    Poziom 39  

Wypnij kabel sygnałowy z PC , jesli sam monitor nadal się nie załącza - zanieś na reklamację.

0