Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektrolux EWF 10670w - miga tylko led tryb serwisowy

slawarek 13 Lut 2015 00:00 1956 2
  • #1 13 Lut 2015 00:00
    slawarek
    Poziom 16  

Witam.
    Mam taką pralkę jak w tytule. Pralka nie działa miga tylko przycisk start stop, wymieniłem zamek na nowy nie pomogło , sprawdziłem grzałkę, silnik i żadnych lewych upływów nie znalazłem. Sprawdziłem triaki sterujące zamkiem i są dobre napięcie dochodzi lecz procesor rozblokowuje zamek. Panel mam na stole razem z zamkiem i też go nie załączy. Sugerując sie postami z podobnych pralek chciałem wejść w tryb serwisowy lecz nie udało mi się. Podpowie mi ktoś jak wejść w tryb serwisowy do tej pralki jak nie na forum to na pw. Slawomir.fm(malpa)interia.pl .

0 2
  • Pomocny post
    #2 13 Lut 2015 02:57
    peter falk
    Specjalista AGD

slawarek napisał:
    jak wejść w tryb serwisowy do tej pralki

Jak w każdej z tej "stajni" , lecz podpięte pod moduł muszą być wszystkie zabawki - inaczej zabawa nie ma sensu :(
    slawarek napisał:
    miga tylko przycisk start stop
    Jakimi kolorami ile :?: Toto ma wyświetlacz - co na nim :?: w trybie.

0
  • #3 13 Lut 2015 08:16
    slawarek
    Poziom 16  

Wywołałem tryb serwisowy naciskając przycisk start i obok niego z lewej zegar , pokrętło na dowolną pozycję , zmiana na następny kod błędu przyciskiem zegara. Ma kolega rację zabawa na stole bez podpiętych podzespołów wywołuje zbyt wiele błedów, sprawdze ten błąd i zapodam na forum .

Błąd e51 czyli problem z silnikiem padnięty triak chociaż go sprawdzałem i był dobry. Jaki za niego zamiennik dać bo mam bt136 ale on jest na 4 A a tamten na 16A? tyle że chociaż test zamka zadziałał.

Rok pòźniej
    Podobne objawy błędów brak przyczyna brak pracy pompki wody - zatkanie paprochy.

2