Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

jak podłączyć wieżę do TV żeby nie było pogłosu z głośników

ewka-n 13 Lut 2015 08:27 576 4
  • #1 13 Lut 2015 08:27
    ewka-n
    Poziom 2  

Jak podłączyć wieżę HI-FI pioneera do TV LG żeby nie było pogłosu? Podłączyłam kablem HDMI ale jeśli jednoczesnie jest dźwięk z TV i wieży to robi sie pogłos :( jak tego uniknąć?

0 4
  • #2 13 Lut 2015 08:34
    jvz
    Poziom 2  

wyłącz głośniki wewnętrzne w TV - powinna być w menu telewizora taka opcja (w moim Toshiba Regza jest) i używaj tylko głośników zewnętrznych.

0
  • #3 13 Lut 2015 08:53
    cirrostrato
    Poziom 36  

Ja tak zrobiłem ale jest przesuniecie czasowe np. ruchu ust osoby na ekranie z dźwiękiem z zewnętrznych głośników, przy muzyce mniej istotne, przy mowie denerwujące.

0
  • #4 13 Lut 2015 14:55
    ewka-n
    Poziom 2  

dzięki za odpowiedź a czy jak bede ogladac sam tv czy bedzie wtedy głos czy za każdym razem przy właczaniu samego tv musze zmieniac te ustawienia?

0
  • #5 13 Lut 2015 15:14
    jvz
    Poziom 2  

wszystko zależy od telewizora, u mnie (Toshiba Regza) jest tak, że TV "pamięta" ustawienia, więc jak chcę słyszeć dźwięk z TV muszę wejść w opcje i włączyć głośniki telewizora.
    Z przesunięciem bywa różnie, zależy od modelu TV, od wieży, przeszukaj wątki dot. przesunięcia dźwięku opóźnienia / przesunięcia dźwięku przez HDMI.
    U mnie różnica jest tak znikoma, że praktycznie niezauważalna nawet patrząc na "usta".

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo