Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop lenovo x200. Gasnie ekran laptopa po odlaczeniu vga.

14 Lut 2015 13:08 627 2
  • Poziom 2  
    Witam. Post bedzie bez polskich znakow diakrytycznych poniewaz pisze na wegierskiej klawiaturze. Otoz podlaczylem do owego laptopa kabel vga i ogladalem z filmy na tv. Ale od jakiegos czasu jak odlacze kabel vga to monitor sie w laptopie wylacza. ustawienia sa ok. wiec zeby w laptopie uzywac ekranu musze miec podlaczony kabel vga. w ustawieniach jest zeby wyswietlal ekran tylko na thinkpad 1280x1024 bla bla bla. zeby nie powielal itp. nie jest trudne ustawic zreszta studiuje informatyka wiec lakiem w podlaczaniu nie jestem. ale jest jakim wydaje mi sie blad w systemie ktory nie pozwala odlaczyc kabla.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 2  
    Dokladnie. Ustawilem ze jedynym monitorem jest ekran w laptopie. i dziala ale tylko gdy jest podlaczony kabel. jak odlacze kabel vga to ekran w laptopie sie wylacza. w ustawieniach ustawione jest na thinkpad display. Wiec co jest grane ze wszystko dziala tylko jak odlacze ten glupi kabel to ekran sie wylacza i jest dzwiek jak przy odlaczaniu sprzetu. jak podlacze kabel moge korzystac z lapka. a jak chce zeby wyswietlal na dodatkowym monitorze to wiadoma sprawa musze ustawic ze jest drugi ekran i czy ma kopiowac obraz lub czy tylko na dodatkowym ma byc obraz. wszystko dziala od paru lat przelaczam miedzy ekranami. ale pierwszy raz mam ze stalo sie nie moge korzystac z lapka jesli nie jest podlaczony kabel vga