Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Toyota Avensis 2003 d4d - Toyota T25 - Przednie lampy

b4ndit 14 Feb 2015 18:00 2172 4
    b4ndit
    Level 9  
    Witam mam zamiar pokusić się i kupić zestaw hid z serii led czy ktoś już testował je ? Dużo tego w necie ale nie chce kupić jakiejś chińskiej podróbki. Żarówki h7 led z wentylatorami i przetwornicami. Poleci ktoś jakąś dobrą sprawdzoną markę ?

Kupiłem 2 zestawy xenonow okazały sie nie wypałem bo podróbki a chciałbym zmienić coś w toyce czytałem recenzje i ludzie chwalą te ledy .. ;/ to juz sam nie wiem jak uzyskać białe światło. Jakos nowe auta maja ledy i jest dobrze wiec co jest nie tak ?

mowie o barwach od 5kk do 6kk czysta wiel bez niebieskich dodatkow.

Dodano po 5 [minuty]:

Najbardziej interesowaly by mnie takie lampy ale nie wiem czy mozna je kupic gdzies

piotrekwoj1
    Level 39  
    Jeśli lamp i autma nie masz dostosowanych do xenonów to życzę powodzenia w spotkaniu z niebieskimi panami w najlepszym przypadku zatrzymają Ci dowód a w najgorszym trochę wybulísz na mandat to odechce Ci się xenonów.
    b4ndit
    Level 9  
    Kolego mieszkam w Anglii i tutaj to nie jest zabronione takie głupie prawo tylko w Polsce. Po za tym nie szukam pouczenia tylko pomocy jak takie lampy kupić ..
    piotrekwoj1
    Level 39  
    Masz neta wiec sobie szukaj nikt za Ciebie tego nie zrobi bo nikomu nie będzie się chciało szukać dla Ciebie , all... lub inne portale.
    b4ndit
    Level 9  
    Kolego widze ze dalej nie rozumiesz. Nie potrzebuje pouczenia wiec takie komentarze sobie zostawa dla siebie. Chce zamontowaz xenony lub ledy ewentualnie takie lampy w komplecie jak ich nie mozna nigdzie kupic to moge zaplacic komus za zrobienie ich .. Chce cos kupic i czekam na podwiedziedz jaka marke kupic zeby nie zalowac.