Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Toyota Avensis 2003 d4d - Toyota T25 - Przednie lampy

14 Lut 2015 18:00 1728 4
  • Poziom 9  
    Witam mam zamiar pokusić się i kupić zestaw hid z serii led czy ktoś już testował je ? Dużo tego w necie ale nie chce kupić jakiejś chińskiej podróbki. Żarówki h7 led z wentylatorami i przetwornicami. Poleci ktoś jakąś dobrą sprawdzoną markę ?

Kupiłem 2 zestawy xenonow okazały sie nie wypałem bo podróbki a chciałbym zmienić coś w toyce czytałem recenzje i ludzie chwalą te ledy .. ;/ to juz sam nie wiem jak uzyskać białe światło. Jakos nowe auta maja ledy i jest dobrze wiec co jest nie tak ?

mowie o barwach od 5kk do 6kk czysta wiel bez niebieskich dodatkow.

Dodano po 5 [minuty]:

Najbardziej interesowaly by mnie takie lampy ale nie wiem czy mozna je kupic gdzies

Link
  • Poziom 38  
    Jeśli lamp i autma nie masz dostosowanych do xenonów to życzę powodzenia w spotkaniu z niebieskimi panami w najlepszym przypadku zatrzymają Ci dowód a w najgorszym trochę wybulísz na mandat to odechce Ci się xenonów.
  • Poziom 9  
    Kolego mieszkam w Anglii i tutaj to nie jest zabronione takie głupie prawo tylko w Polsce. Po za tym nie szukam pouczenia tylko pomocy jak takie lampy kupić ..
  • Poziom 38  
    Masz neta wiec sobie szukaj nikt za Ciebie tego nie zrobi bo nikomu nie będzie się chciało szukać dla Ciebie , all... lub inne portale.
  • Poziom 9  
    Kolego widze ze dalej nie rozumiesz. Nie potrzebuje pouczenia wiec takie komentarze sobie zostawa dla siebie. Chce zamontowaz xenony lub ledy ewentualnie takie lampy w komplecie jak ich nie mozna nigdzie kupic to moge zaplacic komus za zrobienie ich .. Chce cos kupic i czekam na podwiedziedz jaka marke kupic zeby nie zalowac.