Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Zlecę] Wykonanie układu do pomiaru i analizy wibracji

lektryk 15 Feb 2015 18:37 1116 2
 • #1
  lektryk
  Level 1  
  Witam,


  Zlecę wykonanie projektu układu do pomiaru i analizy wibracji. Układ chciałbym oprzeć na kilku czujnikach przyspieszenia 3-osiowego.

  Zlecenie polega na zaprojektowaniu całego układu, doboru osprzętu, a także wykonaniu narzędzia (programu) do podglądu, rejestracji i analizy danych z czujników. System będzie wysyłał przez internet dane z czujników do komputera klienta. Układ zostanie zastosowany do analizy drgań występujących na generatorze.

  Czas realizacji przedsięwzięcia 2-3 tygodnie.

  Wysokość budżetu przewidzianego na wykonanie zlecenia - do negocjacji.

  Forma płatności: faktura VAT lub umowa cywilnoprawna.

  Oferty proszę kierować na adres dperk(malpa)wp.pl
  Trendy 2021 w branży Internetu rzeczy [Webinar 02.07.2021, g.12.00]. Zarejestruj się za darmo Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).
 • #2
  Rzuuf
  Level 43  
  Istnieją wyspecjalizowane laboratoria, wykonujące takie badania jako usługi, np. Laboratorium Akustyki Technicznej w Głównym Instytucie Górnictwa (Katowice), lub Instytut Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL (Bielsko-Biała).
  Amatorska "samoróbka" nie daje wiarygodnych wyników (czym skalibrujesz?), jeśli za pomiary chcesz wziąć pieniądze, to musisz dysponować legalną aparaturą pomiarową, a dla pojedynczych pomiarów taka inwestycja nigdy Ci się nie zwróci.