Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności

PiotrekpPl123 15 Feb 2015 19:12 1410 0
    PiotrekpPl123
    Level 19  
    Witam.
    Kolejne porządki i kolejne niepotrzebne rzeczy. Może ktoś znajdzie coś dla siebie. Wysyłka do uzgodnienia.

1. Zestaw 10 batrii do laptopów różnych marek: Toshiba, Asus, Fujitsu Siemens, Dell. W chwili kiedy lądowały w szufladzie część z nich była sprawna na chwilę obecną nie jestem w stanie sprawdzić. Bateria do Toshiby SM30 trafiła do zestawu jako ostatnia. Trzymała około 2 godzin.
    Cena jaka interesowała by mnie za cały zestaw 120zł.

2. Laptop RM P10. Stan nieznany (nie mam zasilacza żeby sprawdzić). Z widocznych mankamentów uszkodzenie obudowy na rogu koło wentylatora. W laptopie nie ma Ramu i dysku. Jest bateria i napęd optyczny DVD. Matryca wizualnie cała. Sprzedaje z przeznaczeniem na części. Cena 70zł

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności

3. Stare karty graficzne. Pochodzą z demontażu sprawnych komputerów. W chwili kiedy lądowały na półce wszystkie były sprawne. Potem przeleżały trochę. Gdyby ktoś był zainteresowany którymś modelem mogę sprawdzić i podesłać dodatkowe zdjęcia. Cena od 10zł w zależności od wybranego modelu.

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności

4. Dwie karty dźwiękowe Sound Blaster Creativa. Cena 15zł/szt.

5. Płyta główna ze złączem SLOT A. Jest to płyta pod procesory AMD (nie INTEL-a i nie kompatybilna z nnimi). W chwili odkładania na półkę była sprawna. Teraz nie mam już procespra żeby sprawdzić. W zestawie kość RAM 256MB. Płyta dla kolekcjonera. Cena 80zł

6. Stare procesory porcelanowe. Stan nieznany. Dla kolekcjonera. Cena od 10zł w zależności od modelu.

7. Stare procesory AMD. Stan nieznany. Raczej dla kolekcjonera. Cena 45zł/komplet

8. Procesory AMD Athlon 64. Stan nieznany nawet nie pamiętam skąd się u mnie wzięły bo nigdy nie miałem nawet płyty głównej pod nie. Wizualnie jak na zdjęciu. Wszystkie nóżki proste. Cena 25zł/ komplet

9. Procespr Celeron 1200MHz Tulatin. Stan nieznany nie mam płyty żeby sprawdzić. Wizualnie jak na zdjęciu. Wszystkie nóżki proste. Cena 10zł

10. Procesor slotowy Pentium III 866MHz z dużym radiatorem. Stan nieznany dla kolekcjonera. Cena 25zł

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności

11. Stare dyski twarde 2,5". Stan nieznany dla kolekcjonera. Cena 25zł/szt

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności

12. Stary dysk twardy Quantum w obudowie 5,25" Stan nieznany dla kolekcjonera. Cena 30zł

13. Napędy dyskietek Jomega wersja z USB i LPT. Ten jasno niebieski (USB) uruchamia się jest wykrywany w systemie. Drugiego nie mam gdzie podłączyć (brak portu i kabla LPT). Po podłączeniu do zasilacza też się uruchamia. Ze względu na brak dyskietek nie testowany szczegółowo. Oferta dla kolekcjonera. Cena 30zł/szt

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności

14. Napęd wewnętrzny ZIP Dell. Stan nieznany. cena 20zł

15. Pamięci DDR 2x256MB. Powinny być sprawne. Na życzenie mogę sprawdzić. Cena 30zł/komplet

16. Stare pamięci RAM. Stan nieznany. Oferta dla kolekcjonera. Cena 50zł/ komplet

17. Dysk SCSI Quantum. Stan nieznany. Nie mam odpowiedniego kontrolera żeby sprawdzić. Oferta dla kolekcjonera. Cena 30zł

Aktualizacja:
    Nie mam już pozycji: 1,3,6,7,8,9
    Reszta dalej dostępna

[Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności [Sprzedam] Stare części komputerowe, laptopy, różności
    Contact the author of the topic by Private Message (PM icon).