Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Renault Laguna 2 - Regulacja Lusterek elektrycznych

16 Lut 2015 07:21 4203 9
  • Poziom 12  
    Witam.
    Mam problem ponieważ nie mogę wyregulować sobie lusterek w mojej lagunie. Posiadam domykanie lusterek wiecie o co chodzi ze lustereka się zamykają. To nie możliwe ze oba siłownikiczki by się spalily może jest jakiś bezpiecznik albo może coś jest z przyciskiem. Potrzebuje jakiś pomysłów.?
  • Poziom 24  
    Bezpieczniki są.Masz dobry pomysł żeby je sprawdzić.Nie zaszkodzi...
    Awaria pojawiła się nagle czy "tak już było"?
  • Poziom 12  
    Znaczy pow tak samochód jest nie dawno kupiony ale był elektryk który naprawial szyby przy okazji sprawdził mniej więcej. Tylko gdzieś czytałem że bezpiecznik od.lusterek jest też od radia w co nie jestem przekonany. Dziś sprawdzę bezpieczniki

Dodano po 3 [minuty]:

Sprawdze przy okazji przełącznik może tam kabelki się oczepily tylko czy musze rozkręcać boczek czy sam przycisk wyjdzie
  • Poziom 24  
    Sprawdź bezpieczniki na początek.Przełącznik powinien wyjść bez większego problemu.
    A może przy zakładaniu bocznych tapicerek po naprawie szyb kostki od lusterek nie zostały podłączone...
  • Poziom 12  
    Ale chodzi o to ze ona ma domykanie lusterek tym samym przyciskiem co je się ustawia i to działa a jak włączę na lewe lub prawe to nic nie reaguje
  • Poziom 24  
    Jest możliwość że w przycisku się rozleciały styki w środku.
  • Pomocny post
    Poziom 24  
    Producent nie przewidział opcji rozbierania tego przełącznika.
    Aczkolwiek szukaj zatrzasków.Ale życzę dużo powodzenia w złożeniu tego ponownie.Wystarczy ,że Ci wypadnie jakaś blaszka,sprężynka itp i będzie kłopot.
    Podmień ten przełącznik nawet na używkę i przynajmniej coś Ci się wyjaśni.Strasznie drogi nie jest.