Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung S Advance - Formatowanie i wgranie androida

16 Lut 2015 12:41 1179 5
  • Poziom 25  
    Witam
    Telefon jak w temacie od jakiegoś czasu bardzo wolno pracuje zawiesza się WiFi się rozłącza bateria bardzo krótko trzyma nie pokazuje dokładnie stanu naładowania baterii...itd. Słyszałem że można z telefonem zrobić podobnie jak z komputerem sformatować dysk i wgrać od nowa windowsa. Tylko jak to zrobić ?
  • Poziom 28  
    Na początek przywróć domyślne ustawienia używając odpowiedniej opcji w ustawieniach.
  • Poziom 25  
    Dziękuję Panowie jeszcze jedna sprawa czy ROM musi być odpowiedni dla różnych operatorów Plus, Orange..... czy po prostu musi to być ROM dla Polski i nie ma znaczenia jaki operator ?
  • Poziom 25  
    Panowie dopiero dzisiaj zabiorę się za instalacje ale mam jeszcze pytanie pojawiły się androidy 4.4.2 a nawet 4.4.4 czy jest możliwość wgrania jednego z nich na ten tel. i czy są to wersje w języku polskim ? I jeszcze pytanie czy te androidy można wgrywać również przez program odin czy jakoś z karty pamięci jak pokazują na filmikach na yuotube ?

Dodano po 3 [godziny] 23 [minuty]:

Panowie pomocy
    wgrałem ROM Base Firmware: I9070XXLD1(2.3.6)
    Modem: I9070XXLD1
    CSC: I9070OXXLD1
    Build Date: 01-04-2012
    Changlist: 106732

GT-I9070_XEO_1_20120417141700_1h704xridr niebrandowany PL.zip

program odin 1.83 wszystko zrobione jak w instrukcji odin pokazał PASS 0 błędów
    telefon uruchomił się od nowa wyskoczył napis Samsung galaxy s advence i na tym koniec czekałem z 15 min i nic się nie zmieniło.... chciałem jeszcze raz wgrać ROM ale teraz odin nie widzi telefonu. Jest jakaś szansa żeby wyjść z tej opresji ?

Dodano po 2 [godziny] 22 [minuty]:

udało mi się zainstalować inną wersję [JB] i9070 (I9070XXLQE) Polska 09.04.2013
    i teraz wszystko działa jak należy.