Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Rejestrator - Jaki rejestrator 8-9 kanałowy do 1000 zł ?

16 Lut 2015 14:23 975 1
  • Poziom 12  
    Witam. Chce wymienić swój stary rejestrator na nowy i nie wiem jaki wybrać ? Może macie jakiś swoich faworytów do których jesteście przekonani. Szukam rejestratora 8-9 kanałowy z dyskiem HDD , polskim menu, obsługujący DDNS no-ip , mile widziane połączenie HDMI z TV do 1000 zł.
  • specjalista-kamery przemysłowe
    Dałeś bardzo ogólnikowe zapytanie.
    Po pierwsze w analogu - nie ma rejestratorów 9 kanałowych, są 8 kanałowe i 16 kanałowe.

Jeżeli szukasz czegoś markowego - sprawdzaj gwarancję (dobrze żeby była 24 miesiace).
    Rejestrator powinien posiadać funkcję nagrywania w standardzie 960H, wyjście HDMI, VGA + BNC.
    Plusem jest funkcja darmowego DDNSa i funkcji p2p. Jak masz używać w domu i trzymać rejestrator np w pokoju, dobrze jest znaleźć rejestrator bez wentylatora.

Ja działam na rejestratorach XVR / Hanbang - dobrze wykonane, produkowane przez dużego producenta w chinach. Na chyba 30 sztuk - zero awarii.

Oczywiście na rynku są hikvisiony, i7, bcs'y - też są OK i też takie instalowałem.

Odpowiedzi na twoje pytanie jest bardzo dużo, ponieważ na rynku jest bardzo dużo różnych producentów.