Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Elektroniczny przekaźnik POMOCY!!!!

16 Maj 2005 18:37 782 4
  • Poziom 12  
    Witam potrzebuje nazwe albo jakiś schemat układu który by działał jak elektroniczny przekaźnik.Musi on pod wpływem impulsu przełaczac główną antene nadajnika na odbiór,a przy zaniku impulsu musi on przełanczac główną antene na nadawanie.Poleciał mi układ w sieciówce i próbowałem to zrobic na przekaźniku ale jest za wolny.
    Bardzo bym prosił o pomoc i dziękuje z góry.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 21  
    Nie prościej kupić nową sieciówkę za ok. 25 - 30zł , albo używaną np. za 10zł? Szkoda czasu i nerwów na naprawy tak tanich rzeczy.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 12  
    Tak ale to jest bezprzewodowa a pozatym mam kłopoty finansowe.
  • Poziom 21  
    Jeśli jest to typowa sieciówka na pasmo 2,4 GHz, to jedyną możliwością jest zamiana uszkodzonego elementu na taki sam. Ani nie będzie go łatwo kupić, ani nie będzie tani. Pomysł naprawy karty raczej nie rokuje szans powodzenia.
    Dodam jeszcze, że jakiekolwiek kombinacje z przekaźnikami lub innymi hybrydami na tej częstotliwości są z góry skazane na klęskę. Muszą być to specjalne przełączniki T/R, zazwyczaj z arsenku galu.
  • Poziom 12  
    Hmmm pokombinuje z innymi elementami ale na przekaźniku raz udało mi sie odpalić gg.
    Jak ma ktoś jeszcze jakieś pomysły to prosze o pomoc w naprawie tego draństwa.