Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Yaris - Toyota Yaris VAG K+CAN program do odczytu błędów

17 Lut 2015 12:46 2292 10
  • Poziom 12  
    Witam,
    Posiadam interface VAG K+CAN i poszukuję programu freeware lub płatnego za niewielkie pieniądze tylko do sczytania błędów. Jeśli ktoś miał problem i go rozwiązał, z Yarisem rocznik 2000 odnośnie nierównej pracy silnika na wolnych obrotach, braku mocy, duże zużycie paliwa(oczywiście na liczniku świeci się błąd silnika), bardzo proszę o odpowiedź.
  • Poziom 12  
    No właśnie nie mam i obawiam się aby się nie rozkraczył po drodze dlatego chcę najpierw sczytać błędy.
  • Poziom 29  
    Sławek_ps napisał:
    No właśnie nie mam i obawiam się aby się nie rozkraczył po drodze dlatego chcę najpierw sczytać błędy.

Mądre posunięcie, podoba mi się takie wybieganie w przyszłość aby zapobiec nieplanowanej awarii, w błędach będziesz miał że urwie się pasek rozrządu, przepali uszczelka pod głowicą, siądzie pompa paliwa albo urwie newralgiczny w tym modeli niebiesko-zielony kabelek.
  • Poziom 12  
    Oprysk Stonki napisał:
    Sławek_ps napisał:

Mądre posunięcie, podoba mi się takie wybieganie w przyszłość aby zapobiec nieplanowanej awarii, w błędach będziesz miał że urwie się pasek rozrządu, przepali uszczelka pod głowicą, siądzie pompa paliwa albo urwie newralgiczny w tym modeli niebiesko-zielony kabelek.
    A znasz jakąś planowaną awarię?, poza tym w tym modelu pasek rozrządu się nie urwie, bo go nie ma.

Dodano po 7 [minuty]:

leonov napisał:
    Poszukaj na googlach Toyota K+CAN Commander v2.0
    To już znalazłem dawno, tylko program robi log z rozszerzeniem ABR i nie wiem co w nim jest, poza tym wydaje mi się, że coś źle współpracuje z moim VAG ponieważ nie mam informacji w głównym oknie "unit name" na dole okna programu mam tylko informację ,że sczytuje poszczególne unity i na tym koniec, myślę, ze jest to fake.
  • Spec od samochodów
    Tym kabelkiem nic nie sprawdzisz w toyocie
  • Poziom 12  
    wloc napisał:
    Tym kabelkiem nic nie sprawdzisz w toyocie
    Witam, jak już masz taką dużą wiedzę w tym temacie to może zdradzisz jakim kabelkiem z jakim programem mogę odczytać listę błędów - tylko proszę nie pokazuj mi kabelka za 10 tys. bo taki znajdę sam. Pozdrawiam
  • Spec od samochodów
    Dokładnie jak kolega pisze
  • Poziom 12  
    Dziękuję wszystkim za informację, temat uważam za zamknięty