Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Razer Kraken Pro - Szum w słuchawkach

Iskariote 17 Lut 2015 17:07 1587 6
  • #1 17 Lut 2015 17:07
    Iskariote
    Poziom 9  

Witam,

Problem polega na tym iż ciągle słychać jednostajny szum. Zmienia się on gdy odłącze laptopa od sieci(dochodzi dodadkowy szum).

Na pulpicie: gdy wycisze głosniki szum cichnie. Gdy włącze jakąś grę szum znacząco wzrasta. Nie ważne czy wyłącze mikrofon, wycisze go etc. Szum nie ginie gdy kłade rece na laptopie.

Dla porównania mam drugie słuchawki Creative Fatality, jak sie wsłucham to słychać minimalny szum, do tej pory go nie zauważałem.

0 6
  • #2 17 Lut 2015 17:22
    mandrake13
    Poziom 27  

Na innym urządzeniu (komputer, discman, cokolwiek co ma wyjście audio) słychać to samo?

0
  • #3 17 Lut 2015 17:33
    Iskariote
    Poziom 9  

Nie, na innych urządzeniach jest cisza

0
  • #4 17 Lut 2015 17:36
    mandrake13
    Poziom 27  

Czy problem występował od początku?

0
  • #5 17 Lut 2015 17:40
    Iskariote
    Poziom 9  

Tak, od samego poczatku.

0
  • #6 18 Lut 2015 17:39
    mandrake13
    Poziom 27  

Może słuchawki po prostu są tak czułe, że wychwytują wszystkie zakłócenia z wnętrza Twojego komputera. To co mi przychodzi do głowy to nawinąć rdzeń ferrytowy na kabel, ale nie wiem czy to pomoże przy słuchawkach.

1
  • #7 18 Lut 2015 20:21
    Iskariote
    Poziom 9  

A jaki by spełnił zadanie bo z tego co widzę to dość sporo tego. :P Taki z allegro by wystarczył?

Rdzeń ferrytowy przeciwzakłócen na przewód 9 mm

Szum jest nawet jak odłączę laptopa od zasilania, więc uziemienie chyba odpada. Poza tym z tego co wyczytałem to laptopa się nie uziemia, bo niby plastik, na stacjonarce, która jest podpięta pod tą sama listwę nie ma żadnych szumów. :X

Help.

Moderowany przez swiercm:

Link usunąłem.
    3.1.18. Zabronione jest publikowanie informacji do źródeł, które po pewnym czasie wygasają (publikowanie odnośników do stron o charakterze krótkotrwałym).

0