Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

otwieranie el.klapy chrysler grand voyager 2001r

18 Lut 2015 13:14 1413 1
  • Poziom 11  
    Witam. Wczoraj walczyłem z otwieraniem. Problem taki sam. Po odłączeniu zamka na jakiś czas i podłączeniu go ponownie wszystko działa ale po zamknięciu klapy z pilota zwalnia tylko pierwszy rygiel i nie załącza silnika podnosząc go klapę. Zamek rozebrałem sprawdziłem swiche są ok mechanizm zamka nie wydarzy wszystko działa. Instalacja ok. Wyciągnąłem mechanizm i w środku jest prostokątny czujnik przy wtyku prądu do silnika ale nie wiem czy jest to czujnik optyczny czy halotron w każdym razie był zasmarowany smarem z trybu. Po wyczyszczeniu i złożeniu po 3 godzinach wszystko nadal działało. Może w tym była przyczyna. W module od klapy(pod mechanizmem w boczku) wszystko działa. Poza tym wszystkie wtyczki wyczyściłem kontaktem lekko tłustym.

Dziś juz nie działa. Wszystko po staremu ...

Zdiagnozowano na komputerze. Są rozbieżności w impulsach między mikrowyłącznikami w zamku. Teraz pytanie czy one mają równocześnie się załącza czy z jakimś małym opóźnieniem. Ktoś coś wie?
  • Poziom 11  
    Po zakupie nowego zamka wszystko działa. Jak naprawie uszkodzony zamek opiszę usterkę...