Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

Sony Bravia KDL-40EX650 - + Netia Player, d德i瘯 przez HDMI

kubson.cz 18 Lut 2015 10:49 1383 2
  • #1 18 Lut 2015 10:49
    kubson.cz
    Poziom 9  

Witajcie,

Mam problem z d德i瘯iem przesy豉nym przez HDMI z urz康zenia Netia Player (pierwsza generacja) do wspomnianego wy瞠j telewizora. Zestaw 2.1 Logitecha mam pod陰czony pod tv minijackiem o 鈔ednicy 3,5 mm. W ustawieniach tv oczywi軼ie ustawi貫m wyj軼ie s逝chawkowe jako aktywne. W Netia Playerze mam ustawiony "D德i瘯 HDMI zawsze w陰czony - d德i瘯 b璠zie zawsze wysy豉ny przez HDMI" (wg instrukcji).

W momencie w陰czenia telewizora i Netia Playera, d德i瘯 nie jest przesy豉ny do g這郾ik闚. Dopiero ponowne zatwierdzenie ustawie w dekoderze Netii dotycz帷ych d德i瘯u po HDMI skutkuje pojawieniem si fonii.

Jeszcze jedna uwaga: je郵i powy窺za procedura zostanie wykonana i zaraz po tym urz康zenia zostan wy陰czone i od razu ponownie w陰czone, to z d德i瘯iem nie ma problemu.

Czy kto z Was zauwa篡 co podobnego? W czym mo瞠 tkwi problem? Je郵i b璠zie potrzebne jakiekolwiek uszczeg馧owienie, to ch皻nie opisz spraw dok豉dniej.

Dzi瘯uj, pozdrawiam.

1 2
  • #2 18 Lut 2015 12:07
    grubs
    Poziom 32  

Mam ten player i nic takiego nie ma miejsca. Odepnij g這郾iki i sprawd czy d德i瘯 jest w g這郾ikach TV. Potem wy陰cz urz康zenia i w陰cz. Pr鏏uj w r騜nej kolejno軼i i konfiguracji.
    D德i瘯 powinien by zawsze w g這郾ikach TV po prze陰czeniu na odpowiednie 廝鏚這 w Tv.
    Czy tak jest u Ciebie?

0
  • #3 19 Lut 2015 22:43
    kubson.cz
    Poziom 9  

Pomog這 jedno (lub wiele) z nast瘼uj帷ych: od陰czenie g這郾ik闚 zewn皻rznych, prze陰czenie w tv wyj軼ia audio na g這郾iki wbudowane, reset Netia Playera do ustawie fabrycznych, wpi璚ie g這郾ik闚 i ponowna zmiana ustawie wyj軼ia d德i瘯u w tv.

Dzi瘯i, pozdrawiam!

0