Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Peugeot 206 2000r - Brak pilota do centralnego zamka

18 Lut 2015 16:33 3000 8
  • Poziom 18  
    Witam czytałem że każdy centralny 206 był z pilotem, mam sam kluczyk bez pilota, centralny działa. Była by taka możliwość żeby kupić używany pilot i przełożyć do niego swój grot i zaprogramować pilot ?
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Użytkownik usunął konto  
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 18  
    A jak z podłączeniem sterownika uniwersalnego, dało by się podłączyć na 1 przekaźniku zwierno rozwiernym z 5 nóżkami, i podłączając aby 1 przewód od sterownika ?
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Bart-06 napisał:
    A jak z podłączeniem sterownika uniwersalnego, dało by się podłączyć na 1 przekaźniku zwierno rozwiernym z 5 nóżkami, i podłączając aby 1 przewód od sterownika ?
    Nie wiadomo co masz na myśli.... opisz dokładnie. Zamek masz fabryczny? Podaj numery/ nazwę sterownika.
  • Poziom 18  
    Tak zamek fabryczny, nazwy i numerów nie znam bo nie mam tego samochodu, wiem że jak sprawdzałem to był właśnie ten pomarańczowy przewód.
    Według tego schematu
    P1 i P2 to są przekaźniki czy to wyżej ? Czy całość to są 2 przekaźniki i to na dole to samo zasilanie przekaźników? Bo nie mogę się połapać.

czy ten
  • Użytkownik usunął konto  
  • VIP Zasłużony dla elektroda
    Bart-06 napisał:
    to na dole to samo zasilanie przekaźników
    Dokładnie to jest to co na górze tylko bez cewek przekaźników. Jak masz takie wątpliwości, znaczy, że zdecydowanie powinieneś oddać auto do fachowca.
  • Poziom 18  
    Noto już rozumiem, a jak jest po przecięciu kabelka pomarańczowego, centralny z kluczyka dalej działa normalnie?, a jeszcze ta strzałka nad P1 czyli nóżka przekaźnika zostaje wolna, nie podłączona do masy ?