Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Internet Vectra - Spadł upload

luqoo 18 Feb 2015 16:37 1959 6
    luqoo
    Level 14  
    Witam mój Upload to 5Mb/s od wczoraj spadł do 0.40, robiłem twardy reset 10 sekund na tym Cisco EPC3925, ale nic nie pomogło, jest kabel antenowy wpięty w ten chiński wynalazek

Co robić ?
    Sołtys_Elbląga
    Level 31  
    Dzwon do vectry. Lub czekaj aż jakiś pracownik się tu zarejestruje i Ci pomoże.Przecież to oni celowo zanizają. Jak miałem internet na lewo przez 2 lata tak nigdy nie było problemu a jak mam na umowę od roku tak co miesiąc dzwonie do nich.
    luqoo
    Level 14  
    Sołtys_Elbląga wrote:
    Dzwon do vectry. Lub czekaj aż jakiś pracownik się tu zarejestruje i Ci pomoże.Przecież to oni celowo zanizają. Jak miałem internet na lewo przez 2 lata tak nigdy nie było problemu a jak mam na umowę od roku tak co miesiąc dzwonie do nich.

Wcześniej było ok, tylko od wczoraj coś się sypnęło, jak się nie poprawi to chyba na forum się udam.
    VooVoo
    Level 34  
    Nie wiedzę parametrów nośnych Upstream. Możesz napisać lub powiększyć ten fragment?? DS w normie.
    luqoo
    Level 14  
    VooVoo wrote:
    Nie wiedzę parametrów nośnych Upstream. Możesz napisać lub powiększyć ten fragment?? DS w normie.

Dałem wszystko, tam nic już więcej nie ma :

Upstream Channels

Power Level:
    Channel 1: 47.2 dBmV
    Channel 2: 50.9 dBmV
    Channel 3: 46.4 dBmV
    Channel 4: 44.4 dBmV
    VooVoo
    Level 34  
    Poziomy powinny być takie same, a tu rozpiętość wynosi 6,5 dBmV. Sprawdź, czy jakieś złącze nie jest luźne, czy wszystko jest po dokręcane. Jeśli to nie pomoże, wezwij serwis.
    luqoo
    Level 14  
    Raczej nic się nie poluzowało ale sprawdzę, dzisiaj jest jeszcze gorzej, strony wolno się wczytują wyniki robione rano:

Internet Vectra - Spadł upload

Co myślisz VooVoo ? wcześniej upload był lekko ponad 5Mb/s a dl nie spadał poniżej 45Mb/s trzymało tak 47 - 48Mb/s.

Edit: Kable wyglądają ok, nic się nie obluzowało, podpiąłem nawet kabel Ethernet inny i także zrobiłem to samo z portem, zrobiłem jeszcze raz twardy reset 10s, ale niestety nic to nie dało, idę na forum vectry, opisać problem, może ktoś się odezwie.

Edit2: Skontaktowałem się z Vectrą, naprawili już wszystko jest ok, temat można zamknąć.