Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Glebogryzarka HAKO - Jaki model + instrukcja

artekp 19 Feb 2015 08:28 3753 6
    artekp
    Level 8  
    Witam, poszukuję instrukcji obsługi do glebogryzarki Hako jak na załączonym zdjęciu.
    Niestety nie znam modelu sprzętu.
    Może ktoś jest w stanie rozpoznać model?
    Lub ma instrukcję obsługi.
    Będę wdzięczny za pomoc.
    Pozdrawiam.

Glebogryzarka HAKO - Jaki model + instrukcja
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    slaw777
    Level 11  
    Witam. Jak sprawuje się glebogryzarka?, bo chciałbym kupię podobna tj. Hako-Werke silnik 2 suw, ale nie wiem ile ona tak naprawdę ma mocy, sprzedawca napisał, ze 6,5 KM.
    Co do instrukcji szukasz instrukcji naprawy?
    artekp
    Level 8  
    Działała bardzo dobrze - do dzisiaj. Na chwilę obecną mam problemy z odpalaniem.
    Ale generalnie polecam. Mechanicznie nie do zajechania.
    Używałem głównie do ciągania przyczepi. Nie do zatrzymania :-).
    slaw777
    Level 11  
    Ok, a podczas kopania radzi sobie, czy tylko nadaje się raczej do wyrównywania po kopaniu?
    artekp
    Level 8  
    Nie kopałem nią ale myślę że sobie poradzi. Naprawdę ciężko to zatrzymać. Jak nawaliłem za dużo drzewa na przyczepę (aż trzeszczała :-)) to zamiast do przodu kopała się w ziemię ale nie stanęła. Trochę ziemia była po deszczu i dlatego. Musi też mieć obciążniki - bez nich będzie się ślizgać.
    Według mnie z ważnych rzeczy to taki sprzęt musi mieć rozłączane napędy na poszczególne koła. Bez tego skręcić jak ciągnie pełną przyczepkę trochę ciężko - a tak "jednym palcem". Dobrze też jest wybrać model co ma wymienny silnik na taki z allegro. W razie jak by co kupuje się nowy za 300zł (chiński) i po sprawie.
    Jak nie uda mi się go naprawić to tak zrobię.
    Tyle z moich spostrzeżeń.
    slaw777
    Level 11  
    Masz dokładnie ten model glebogryzarki co na zdjęciu powyżej?
    artekp
    Level 8  
    Dokładnie ten.