Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lumia 1320 - nie uruchamia się, sygnalizuje pustą baterię

kubamazak 19 Lut 2015 19:35 939 0
  • #1 19 Lut 2015 19:35
    kubamazak
    Poziom 1  

Witam Posiadam problem z nokią lumią 1320. Chodzi o to że kupiłem go wczoraj od znajomego niby ma gwarancje ale na karcie gwarancyjnej jest tylko jakis numer napisany czy tam data nie wiem dokladnie nie znam sie. Ogolnie dzialał i ładowałem i wgl wszystko bylo okej. Ale dzisiaj w pracy padł mi i bez ładowarki nie ma nic reakcji. Podłączyłem go pod ładowarkę i zawibrzyło pokazała sie nazwa NOKIA a pozniej bateria pusta z czerwonym paskiem że jedna kreska baterii i sie wyłącza lecz ekran lekko świeci. Zostawiłem go na pół godziny ładowania odłączyłem i nic. A jak podłączam to dalej to samo. Na internecie wyczytałem że trzeba zrobić reset telefonu. Naciskając power i przycisk volume-. Miał się pokazać wykrzyknik i się ukazał mi tak jak napisano i w kolejnym kroku było żeby wciskać jak jest ten wykrzyknik volume+ volume- power i volume- i powinno pokazać się zębatka i zresetowac sie telefon ale wyaczyl sie i dalej to samo z pusta bateria. Czym to jest spowodowane ? Czy mozecie mi jakos pomoc. Prosze o POMOC.

2 0