Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Strony nie chcą się załadować.

NRT 20 Lut 2015 10:36 366 0
  • #1 20 Lut 2015 10:36
    NRT
    Poziom 4  

Mam problem, mianowicie strony (nie wszystkie, ale te najbardziej potrzebne) mają problem z ładowaniem zdjęć, czasami wideo, niektóre w ogóle nie chcą się załadować. Przykładowo po otwarciu strony Twitch - mam czarny ekran. Problem jest ten sam na wszystkich przeglądarkach. To nie jest również wina modemu którego używam, bo na innych komputerach działa wszystko normalnie. Dodam, że przykładowo podczas ładowania się aktualności na Facebooku prędkość internetu (mogę ją na bieżąco sprawdzać) nie przekracza 100kbp/s jest to dziwne bo np. na YouTube prędkość jest na poziomie 5MB/s. Wg. mnie to sprawka wirusa, przed usunięciem, którego wszystko działało normalnie. Wirus narobił mi trochę bałaganu, przez który komputer wolno chodził, więc użyłem ComboFixa, teraz komputer chodzi normalnie, lecz mam wyżej wymienione problemy z internetem, oraz czasami pojawi się komunikat zapory systemowej o jakiś plikach .dll.

Dołączam jeszcze logi z ComboFixa.

Nie wiedziałem gdzie dokładnie umieścić temat, także jak coś to proszę o przeniesienie do właściwego działu..

0 0