Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Samsung Trend GTGT-S7560 - Nie działa po wymianie ekranu i panelu dotykowego

MENA515 20 Lut 2015 16:49 1239 6
  • #1 20 Lut 2015 16:49
    MENA515
    Poziom 9  

Jak w temacie, mam kłopot z Samsung Trend GTGT-S7560. Telefon wypadł synowi z kieszeni, pękła szybka, ale panel dot. działał na początku. Gdy zawiozłam go do naprawy, panel nie działał, ale ekran był przejrzysty, bardzo ładny kolorystycznie, wszystko ok, z wyjątkiem braku reakcji na dotyk.
    Telefon dziś odebrałam z naprawy ( 140zł) i niestety, z pośpiechu zapomniałam na miejscu włączyć i sprawdzić przy odbiorze, czy wszystko działa. W domu po włączeniu, okazało się że ekran cały drży, ma pionowe i poziome paski. Pasek skrótów na górze ekranu w ogóle jest nie widoczny. Po przeciągnięciu palcem po ekranie, zanim ustawi się żądana aplikacja, za palcem ciągnie się zielona smuga. Czy to wina nieoryginalnej zamontowanej części, czy też inny problem?
    Jutro zamierzam iść do firmy, która dokonywała naprawy. Już tam dzwoniłam. Jednak nie znam się i chciała bym tam wyglądać na zorientowaną. I w ogóle wiedzieć co się z tym telefonem dzieje.
    Proszę o pomoc.

Samsung Trend GTGT-S7560 - Nie działa po wymianie ekranu i panelu dotykowego Samsung Trend GTGT-S7560 - Nie działa po wymianie ekranu i panelu dotykowego Samsung Trend GTGT-S7560 - Nie działa po wymianie ekranu i panelu dotykowego Samsung Trend GTGT-S7560 - Nie działa po wymianie ekranu i panelu dotykowego

0 6
  • #2 20 Lut 2015 17:03
    sm233
    Poziom 37  

Uszkodzony wyświetlacz, jeśli przed wymianą obraz był w porządku to trzeba reklamować taką usługę.

1
  • #3 20 Lut 2015 17:13
    MENA515
    Poziom 9  

Ok. Bardzo dziękuję. Przynajmniej wiem na czym stoję.
    Pozdrawiam.

0
  • #5 21 Lut 2015 11:29
    MENA515
    Poziom 9  

Byłam dzisiaj w tym punkcie napraw. Wzieli telefon, mam podjechac we wtorek. Najgorsze jest to, ze przy mnie otworzyli telefon i sprawdzili wpięcie ekranu. Po zamontowaniu baterii, wyświetlacz w ogole już nie reagował. Stwierdzili, że to może być i płyta główna!!! Boję się, że będą mi chcieli wcisnać jakiś kit i każą za wszystko płacić. Pomijam fakt, że wówczas koszt naprawy przekroczy wartość telefonu. Liczy się to, że to oni spowodowali te usterki. Jak argumentowac rozmowe? Jak ewentualnie zmusić do pokrycia kosztów przez nich? Na dokumencie jest tylko informacja o cenie naprawy. Nie jest napisane jaki był stan tel przy odawaniu, jakie usterki, kompletnie nic!!!

0
  • #6 21 Lut 2015 18:15
    Brzymeq
    Poziom 32  

Po co sprawdzać wpięcie ekranu? On jest uszkodzony mechanicznie czyt. pęknięty. Argumentujesz to w sposób taki że LCD działał przed montażem dotyku a teraz nie. Nie daj sobie wmówić że to wina płyty bo chcą cię prawdopodobnie oszukać, skoro nie radzą sobie z wymianą w tak prostym modelu to radzę już tam więcej nie chodzić po cokolwiek. Totalny brak profesjonalizmu na całej linii, ratuje ich jeszcze wymiana wyświetlacza na własny koszt i przeprosiny.

1
  • #7 21 Lut 2015 18:23
    MENA515
    Poziom 9  

Ok. Czyli musze po prostu byc twarda i stanowcza. Dziękuję.
    Pozdrawiam Mena.

0