Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

SiemensVDO/ Cd70/ Opel Vectra - Podłączenie wyświetlacza na stole

damian_so 20 Lut 2015 17:51 2634 11
  • #1 20 Lut 2015 17:51
    damian_so
    Poziom 2  

Witam

Z poprzedniego auta został mi wyświetlacz CID kolorowy oraz radio CD70 Navi.
    NIe mam już samochodu zostało mi tylko to. Chciałbym zobaczyć czy wyświetlacz działa zrobić zdjęcia i wystawić na sprzedaż. Oczywiście dam do wylogowania oba komponenty.

Jest jakiś sposób aby chociaż na chwile go włączyć?

SiemensVDO/ Cd70/ Opel Vectra - Podłączenie wyświetlacza na stole SiemensVDO/ Cd70/ Opel Vectra - Podłączenie wyświetlacza na stole SiemensVDO/ Cd70/ Opel Vectra - Podłączenie wyświetlacza na stole

0 11
  • #2 23 Lut 2015 12:16
    djlj24
    Spec od car audio

Moim zdaniem podłączyć zasilanie oraz CANy (oraz ten kabel RGB) i powinno na minutę ruszyć zanim napisze DISPALY SAFE. Opis złącz wiadomo gdzie.

0
  • #3 25 Lut 2015 16:27
    Olipati
    Poziom 1  

Witam
    Właśnie poszukuje takiego wyświetlacza kolorowego bo mnie padło podświetlenie w nim. Chętnie bym odkupił.Podaj cene do oddania :-)
    a swoją drogą to dlaczego nie można ''swietlówki'' dokupić i po prostu wymienić jak sie skończyła ???

Dziękuje i pozdrawiam.

-1
  • #4 27 Lut 2015 20:09
    damian_so
    Poziom 2  

Olipati napisał:
    Witam
    Właśnie poszukuje takiego wyświetlacza kolorowego bo mnie padło podświetlenie w nim. Chętnie bym odkupił.Podaj cene do oddania :-)
    a swoją drogą to dlaczego nie można ''swietlówki'' dokupić i po prostu wymienić jak sie skończyła ???

Dziękuje i pozdrawiam.

W przyszłym tygodniu będę miał zdjęcia jak świeci ten wyświetlacz. Wyśle ci i się dogadamy.

0
  • #5 15 Lis 2015 14:22
    stachu_22
    Poziom 17  

I jak, udało się koledze uruchomić ten wyświetlacz na stole? Bo mam ten sam problem :)

1
  • #6 21 Lis 2015 08:11
    xirtt
    Poziom 12  

Zobacz stronę -studio24- , tam są podłączenia różnych wyświetlaczy , może coś to pomoże.

3
  • #7 25 Gru 2017 12:48
    climate1
    Poziom 8  

Coś ruszyło w tym temacie? mam taki sam problem

Moderowany przez damiancz:

3.1.19. Nie wysyłaj wiadomości w tematach archiwalnych, jeśli jest to kolejne pytanie, w szczególności inne niż osoby pytającej. Z racji szacunku do pytającego załóż własny temat. Możesz dopisać tylko sposób rozwiązania problemu.

0
  • #8 28 Gru 2017 11:53
    Bacac
    Poziom 6  

djlj24 napisał:
    Moim zdaniem podłączyć zasilanie oraz CANy (oraz ten kabel RGB) i powinno na minutę ruszyć zanim napisze DISPALY SAFE. Opis złącz wiadomo gdzie.

Why would it show "DISPLAY SAFE" if the display is paired to the radio?

0
  • #10 30 Gru 2017 11:08
    alpin
    Poziom 23  

Mała uwaga.
    W schemacie masa na złącze w radiu jest podana na pin 16 powinno być na 12.
    W opisie jest Ok.

0
  • #11 30 Gru 2017 15:09
    climate1
    Poziom 8  

alpin napisał:
    Mała uwaga.
    W schemacie masa na złącze w radiu jest podana na pin 16 powinno być na 12.
    W opisie jest Ok.

Dobre oko :D Moje niestety już wczoraj było zaspane. Wrzuciłem poprawiony plik jest w poście powyżej.

0
  • #12 31 Gru 2017 17:58
    climate1
    Poziom 8  

Bacac napisał:
    djlj24 napisał:

Why would it show "DISPLAY SAFE" if the display is paired to the radio?

in that case, it's not paired if you have a message. Well paired does not show any information

0
  Szukaj w 5mln produktów