Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Bateria w galaxy s plus szybko się rozładowuję !

20 Lut 2015 19:51 942 12
  • Poziom 10  
    Witam, posiadam telefon samsunga galaxy s plus. Problem polega na tym, że bateria szybko się rozładowuję. Mam dwie baterie, jedna ma 1,5roku druga 0,5 roku. I na obu bateriach jest ten sam problem! Proszę o pomoc!
  • Poziom 29  
    Przepraszam, ale jak rozumiesz pojęcie ,,szybko się rozładowywuje" ? Dla jednego szybko to 3 dni, da drugiego godzina...
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 10  
    Dobrze. A i bateria jedna i druga ładuję mi się całą noc, odłączam ją o 7 i o 13/14 telefon już się wyłącza
  • Poziom 21  
    Kolego potęgamocy, formowanie baterii to robiło się sto lat temu. Po za tym układy w baterii i w telefonie pilnują aby baterii nic się nie stało.
  • Poziom 24  
    A na co idzie ta cała energia?
    Może masz coś włączone niepotrzebnie.
  • Poziom 10  
    Właśnie wszystko wyłączam. W szkole rano jak jestem o 8 patrze 99% 13/14. 15% podłącz ładowarkę...
  • Poziom 12  
    Też taki telefon robiłem. Powód był prosty,zawilgocenie.
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 21  
    W bateriach litowo jonowych nie występuje efekt pamięci dlatego ich formowanie jest pozbawione sensu i nic to nie daje.
  • Poziom 34  
    Wejdź w szczegóły zużycia baterii - na pewno któryś z procesów systemowych jest zapętlony i żre baterie jak wściekły.Przywrócenie do ustawień fabrycznych rozwiąże problem - to chyba najczęstsza usterka androida.
  • Poziom 10  
    Mam jeszcze pytanie. Chciałem wgrać CM9, i jak wgrywałem resetuje telefon i ciagle mi się uruchamia w recovery. Czemu?
  • Poziom 10  
    Dobrze, z recovery sobie poradziłem. Ale dalej jest to samo z baterią !!