Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Sprzedam] Notebook DELL E6510 i5. win7. SSD 120GB. Modem 3G. Torba ThinkPad

Park 20 Lut 2015 21:27 591 0
    Park
    Poziom 9  
    Oferta aktualna.

Cena 1099zł.

Windows 7 professional 64bit. Matryca 1366x768. Procesor i5 core 2x 2,67Ghz, 4 wątki. W trybie turbo boost osiąga 3.20Ghz.
    Dysk SSD kingston 120GB v300. DDR3, 3Gb. Modem 3G. Nagrywarka DVD właściwie niczym nie zmęczona, rzadko używana, działa ekstra.
    Pojemna i obszerna, oryginalna torba, Thinkpad.

Zalety komputera to fakt, iż nie ma w nim dysku, który brzęczy. Wentylator procesora jest cichy, czasami się włącza w miarę jak użytkuję komputer ale jego dźwięk jest delikatny. Obecnie mam włączonych. w google chrome, 29 kart (w tym kilka yt), gg, antywirus bitdefender, operę, i korzystam w trybie oszczędzania baterii, a komputer nawet nie rusza wiatraczkiem, jest zimny. Zużycie procesora jest w tym momencie 'Energy Saver', w menedżeże zadań zużycie procesora wynosi w bieżącym momencie od 5% do 15%.

Obudowa komputera jest twarda ze stopu magnezowego.
    Wadą komputera może być to, że jest ciężki. Dla mnie to żadna wada.

Matryca LED bez plam i rys. Jak jest kolor biały, to jest on biały, nie jakiś żółtawy! Matryca w tym modelu bardzo cieszy moje oczy, wszystko jest wyraźne jak trzeba. Matryca cieszy się dobrą opinią wśród fotografów.

Karta graficzna Intel HD Graphics (Core i5), mniemam, iż jest ona elementem procesora i5.

Bateria choć trzyma ok. 1.30 min, to komputer informuje, iż żywotność baterii zmniejsza się, wobec tego, uznaję baterię za bad.

Stan komputera jest bardzo dobry. Generalnie nie zawiera żadnych odrażających otarć czy rys. Jest ryska na klapie matrycy, która nie razi w oczy.
    Kontaktuj się z ogłoszeniodawcą poprzez Prywatną Wiadomość (ikonka PW).