Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

AUDI q5 kasowanie service due

marcin3551 21 Feb 2015 13:37 35577 4
    marcin3551
    Level 9  
    Witam koledzy może ktoś jest mi w stanie pomóc w kasowaniu inspekcji dla Audi Q5 2.0tdi z 2009 roku. wykasowałem inspekcje olejową przez system mmi ale nadal podczas wyłączania zapłonu świeci mi się napis service due. Posiadam tester vas dla grupy vw chodzi mi o to gdzie mam wpisać no i co aby wykasować ten przegląd. auto ma przebieg 63 000 km więc pewnie chodzi o serwis po pewnym przebiegu. Bardzo proszę o pomoc w tym temacie
    [28-30.06.2022, targi] PowerUP EXPO 2022 - zasilanie w elektronice. Zarejestruj się za darmo
    User removed account
    User removed account  
    marcin3551
    Level 9  
    a czy mógł byś mi to dokładniej opisać dziś np kasowałem inspekcje w audi a4 i tam wybrałem prowadzone funkcje i przegląd wiv czy jakoś tak się nazywał i sie skasowało czy w tej q5 bedzie tak samo. nie chciał bym tam czegoś sknocić, bo wiadomo później ciężko bedzie to wyprowadzić a mój znajomy jest mocno przewrażliwiony w tych sprawach i nie chce mu podnosić ciśnienia :)
    User removed account
    User removed account  
    marcin3551
    Level 9  
    dziś sprawdzałem na sucho i faktycznie są takie opcje jak kolega pisał jutro sprawdze czy działa i dam znać co i jak. dzięki za pomoc :D