Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

EonPrix Pentagram - Pentagram - uruchamia się tylko do loga

Czmielu_ 21 Lut 2015 14:57 1491 3
  • #1 21 Lut 2015 14:57
    Czmielu_
    Poziom 2  

Witam,

dostałem tablet EONPRIX Pentagram z opisem "nie działa". Bateria pusta (wyswietla informacje przy próbie włączeniu), nie ładuje się poprzez microUSB, ani przez ładowarkę 5V (ta z bolcem). Rozkręciłem tablet, zmierzyłem napięcia, wszystko wyglądało w porządku. Okazało się, że ładowanie działa tylko poprzez ładowarkę 5V z bolcem, moja była po prostu za krótka na ładowanie w obudowie. To zaczynam ładować, tablet się uruchomił, wszystko dobrze działa, zostawiam żeby się podładowało. Po kilkunastu minutach patrzę na ekran, a tablet znów pokazywał informację o pustej baterii, uruchamiał się (do loga android) i wyłączał. Tą sekwencję ciągle powtarza. Przy próbie uruchomienia bez baterii, wyświetla się logo EON Prix Pentagram, po czym słychać lekki odgłos z głosnika i wyłącza się. Co może być tego przyczyną?

0 3
  • #2 21 Lut 2015 15:38
    remiqeu
    Poziom 20  

Próbowałeś przywrócić ustawienia fabryczne ? Przycisk głośności i power ?

1
  • #3 21 Lut 2015 15:49
    Czmielu_
    Poziom 2  

@remiqeu, dzięki za odpowiedź, ale niestety nic to nie daje.

0
  • #4 16 Maj 2015 10:11
    krzysiekdg
    Poziom 13  

Mam pytanie czy w tym tablecie da sięwgrać od nowa android, mój tab wisi na logo pentagram i tak w kółko, jak chcę wejść w recovery to zawiesza sie na obrazku androida i pasek na dole leci przez chwile i też sie wiesza.. nie da się nić zrobić. nie był zalany ani nie upadł tak z dnia na dzień sie zepsuł. skąd wziąść andka do niego i jak wgrać?

2
  Szukaj w 5mln produktów