Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Centralny zamek Toyota Yaris nie działają drzwi lewe

albertiniw 21 Feb 2015 16:42 5355 2
    albertiniw
    Level 16  
    Koledzy potrzebuję rady otóż Toyota Yaris 2002 ver. Francja, z centralnym zamkiem z kluczyka, podłączam moduł do otwierania z pilota sterowanie masą i zamyka i otwiera tylko drzwi prawe, jak wiadomo w drzwiach lewych jest siłownik master ale nawet nie drgnie. Do siłownika doprowadzone jest 6 przewodów , co robię nie tak że drzwi lewe nie działają z pilota.
    Obszukałem całe forum i nie znalazłem odpowiedzi więc założyłem nowy temat nie odsyłajcie mnie do googla .
    pozdrawiam

Z tego co się już zorientowałem potrzeba zamontować siłownik ( to co jest oryginalnie to tylko sterowanie ) do drzwi lewych ponieważ w zamku są tylko styki załączające drugie drzwi z siłownikiem i klapa tylna,tylko jaki siłownik będzie właściwy? ma ktoś doświadczenia z Yariską?
    Kamery 3D Time of Flight - zastosowania w przemyśle. Darmowe szkolenie 16.12.2021r. g. 10.00 Zarejestruj się
    albertiniw
    Level 16  
    temat nie dawał mi spokoju i dziś rano sprawdziłem kabelki - dwa grubsze to zasilanie motoru siłownika ( w moim przypadku lewe drzwi ) cienki biały to masa i pozostałe trzy cienkie to styki przełączane. Napięcie przychodzi na grube przewody w momencie zamknięcia z przycisku blokady w drzwiach - wniosek silnik jest walnięty w siłowniku master

ale dzięki kolego marek majchrzak za pomoc

Centralny zamek Toyota Yaris nie działają drzwi lewe
    User removed account
    User removed account