Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Wkrętarka sieciowa czy warto?

21 Lut 2015 18:26 1656 7
  • Poziom 27  
    Witam, zastanawiam się nad kupnem wkrętarki sieciowej z alledrogo za 60 zł. Będzie wykorzystywana do paneli czołowych obudów, do moich projektów itp. Jest warta zakupu?
  • Poziom 29  
    Jeżeli będziesz ją używał raz na jakiś czas, niezbyt intensywnie, a do tego delikatnie- to warto.
    Jednak nie jest to sprzęt wyczynowy i długiej pracy bez przerwy raczej nie wytrzyma.
  • Poziom 21  
    Do takich pracy jak najbardziej wystarcza, sam posiadam akumulatorową przerobioną na sieciówkę i chodzi kilka lat w warsztacie. O wiele bardziej kupić taką niż wersję akumulatorową na trefnych ogniwach.
    Ogółem za te pieniądze nie wymagaj strasznej jakości, ale nie ma też co narzekać, do amatorskich prac wystarcza, chociaż ja wolę wersję na 3,7V, mała poręczna, akumulatory litowo-jonowe. O dziwo bardzo dobrze się spisuje, ja mam firmy Parkside.
  • Poziom 27  
    pawlik722 napisał:
    do takich pracy jak najbardziej wystarcza, sam posiadam akumulatorową przerobioną na sieciówkę i chodzi kilka lat w warsztacie. o wiele bardziej kupić taką niż wersję akumulatorową na trefnych ogniwach.
    ogółem za te pieniądze nie wymagaj strasznej jakości ale nie ma też co narzekać, do amatorskich prac wystarcza.
    chociaż ja wolę wersję na 3.7v mała poręczna, aku litowo-jonowe. o dziwo bardzo dobrze się spisuje, ja mam firmy parksaid.

Możesz podać dokładny model są wiertła do niej?
  • Poziom 21  
    To link do obrazka z aukcji takiej małej, jak mam ja w zakładzie, skręcam nią zbiorniki w pralkach i prawie wszystko, mała, fajna, mobilna i wcale nie słaba, a co do większej to zwykła biedronkowa za parę złotych przerobiona na sieciówkę. Do prac na budowach mam jeszcze starego tytana, nie do zdarcia, taką:

Instrukcja zamieszczania zdjęć oraz obrazków na forum https://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2053101.html [retrofood]
  • Poziom 27  
    Korci mnie MINI WKRĘTARKA PARKSIDE PASS 3.6 A1 ale potrzebuje też wiertła.