Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lampka Campingowa na baterie...nie działa

21 Lut 2015 20:18 705 9
  • Poziom 8  
    Oto moja lampka Lampka Campingowa na baterie...nie działa - nie działa. Od czego mam zacząć, żeby jakoś zaczęła świecić. Ja nie mam pomysłów na naprawę a Wy?
    Lampka Campingowa na baterie...nie działa Lampka Campingowa na baterie...nie działa
    Jeśli macie pomysły na naprawę to będę wdzięczny, jak nie to chyba ją wyrzucę:-(
  • Warunkowo odblokowany
    [quote="jdubowski"]Budowa lampki jest prostsza niż budowa cepa - sprawdź połączenia, sprawność żarówki i wyłącznika.[/quote
    Faktycznie. Budowa jak cepa. Tylko zapomniał kolega założyć ogniwa do zasilania tej "latarki".
  • Poziom 8  
    Baterie są ,ale jeśli chodzi o włącznik to jak mam go sprwdzić. Jest zabudowany,jeśli chodzi o połączenia to wydaje się ok. kabelki dotykają styki. Żarówka chyba nieprzepalona, drucik cały.
  • Poziom 8  
    Tak. 2 + , 2- po przekątnej. Sprawdzałem.
  • Poziom 8  
    Nie mam omomierza.Lampke nabyłem za 1,50 zł powyprzedażowa jako dodatek do zakupów z allegro ,także nie wiem czy kiedykolwiek świeciła.
  • Poziom 8  
    Nie wiem jak, ale poruszałem,podoginałem blaszki i świeci. Czyli 1,50 zł opłacało się wydać. Dzięki za odpowiedzi.Temat zamykam.