Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows update - błąd 80070020

21 Lut 2015 22:12 1725 9
  • Poziom 9  
    Witam
    Mam dwa problemy.
    Mam windows vista bussiness z sp2 komputer stacjonarny po innej osobie. Osoba ta czyściła komputer ze swoich plików, ale widocznie źle wyczyściła, bo mam niebieskie ekrany. Czyściłem komputer programami aslogics i malwarebytes, zaktualizowałem sterowniki.
    Mam zainstalowany antywirus Kaspersky 6.0.4.1424, komputer jest firmowy i oprogramowanie legalne.
    W zasadzie potrzebne do pracy są mi tylko Office (mam 2007), antywirus - mam, Adobe Reader-mam i archwizer mam 7-zip.
    Te programy by wystarczyły, ale poprzednik pozostawił wiele pozostałości po sobie, a szczególnie w rejestrze - np skype czy yahoo do masengera.
    Problem 1. po aktualizacji KB3011780 przez windows update podaje błąd 80070020
    i niepowodzenie.
    Problem 2.
    firefox długo otwiera strony, użyłem więc SecurityCheck i podaję wynik, bo nie wiem, czy jest dobrze
    Proszę o pomoc, jeśli to możliwe
    Mam jeszcze logi z FRST
  • Poziom 29  
    Choć nie jestem w stanie wykonać analizy raportów z Farbar'a, to podpowiem, że łatwiej po takich zabiegach (zwłaszcza, jeżeli komputer należał wcześniej do kogoś innego) jest zainstalować system operacyjny od zera.

To da Ci pewność, że w systemie nie brakuje składników, jest wolny od wirusów, a co najważniejsze skonfigurujesz go sobie od podstaw.
  • Poziom 9  
    Zgadzam się w pełni z reinstalacją, problem polega na tym, że kop jest firmowy i dostanie czegoś od przełożonych graniczy z "cudem"
    Do systemu mam klucz na kompie
    do Offica też znajdę klucz aktywacyjny w systemie
    natomiast do Kasperskego, ciężka sprawa.
    Parę miesięcy temu kończyła się ważność tego antywirusa
    i był problem z dostarczeniem klucza aktywującego

DriverMSG napisał:
    Pokaż SMART dysku.

Kod: text
    Zaloguj się, aby zobaczyć kod
  • Admin grupy komputery
    wiesiek1-51 napisał:
    mam niebieskie ekrany
    Jeśli masz BSOD, to podaj dokładny komunikat błędu.

Uruchom komputer w trybie awaryjnym, zaloguj się jako administrator, oczyść system ze zbędnych programów, śmieci w rejestrze itp.
    Utwórz nowe, swoje konto użytkownika.
    Restart systemu - zaloguj się na swoje konto i usuń pozostałe/zbędne.
  • Poziom 9  
    Mam 4 pliki tego programu w Revo Uninstaller: Dwa kółka Rescue and Recowery na czarno, jedno na czerwono i plik Rescue and Recovery - Client Solution.
    Jeszcze jedno pytanko, o co chodzi z tą pisownią, wydaje mi się, że piszę poprawnie i ortograficznie?
  • Poziom 9  
    Dałem linki do przeklej.org, inaczej nie umiem ich przesłać.
    Przepraszam.
  • Poziom 9  
    Odinstalowałem Rescue and Recovery i na razie jest dobrze. wezmę się teraz za pozostałości po odinstalowanych programach w rejestrze, bo jest tam dużo niepotrzebnych wpisów, będę to robił ręcznie, no i oczywiście przed czyszczeniem kopia rejestru. Na razie tematu nie zamykam, bo chcę sprawdzić, czy zainstaluję poprawkę KB 3011780.
    Bardzo dziękuję za pomoc i poświęcony czas.
    Serdecznie pozdrawiam