Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Nie działa poprawnie podnośnik w ciągniku Ursus C-360

dembowski4 22 Lut 2015 12:02 1044 7
  • #1 22 Lut 2015 12:02
    dembowski4
    Poziom 2  

Witam, mam pytanie odnośnie podnośnika w C-360, a mianowicie jeśli podłęcze kompresor w miejsce wejścia oleju do rozdzielacza, dźwignię zmienię w pozycje podnoszenia to czy powinno gdzieś bokiem uciekać powietrze, czy tylko dawać w cylinder. Jest tam jakiś zawór bezpieczeństwa jeszcze o tym, na dole to wiem że jest.

• #2 22 Lut 2015 14:50
    zbigniew125
    Poziom 23  

Dźwignia w pozycji na wywrot powoduje przekazanie ciśnienia oleju z pompy (zawór w talerzu), przewodem do rozdzielcza, a następnie do końcówki szybko złącza. Drugie szybko-złącze w tym momencie służy jako powrót oleju poprzez rozdzielacz do most. Drugi zawór bezpieczeństwa zabezpiecza cylinder podnośnika przed nadmiernym ciśnieniem.
    Pozdrawiam, Zbyszek.

• #3 22 Lut 2015 18:39
    mtracz
    Poziom 29  

Zbigniew, pytanie tyczy się sekcji siłownika TUZ, a nie wyjść hydrauliki zewnętrznej.

Ciśnienie ma iść tylko do siłownika, do momentu uzyskania zadanej wysokości.
    Wymieniaj oringi w rozdzielaczu.

• #4 22 Lut 2015 20:12
    zbigniew125
    Poziom 23  

Tak, zgadza się, źle zrozumiałem pytanie.
    Też w taki sposób sprawdzam czy poprawnie działają podnośniki od C-360.
    Pozdrawiam, Zbyszek.

• #5 23 Lut 2015 19:55
    dembowski4
    Poziom 2  

Dziekuje za odpowiedz mam jeszcze pytanie gdzie znajduje sie powrót oleju z cylindra?? Rozdzielacz własnie mam nowy to chyba kwestia regulacji jakiej jest cieżki temat bedzie chyba...

• #6 23 Lut 2015 21:14
    seweryn7701
    Poziom 30  

Olej z cylindra wraca do rozdzielacza, a z niego rurką do filtra magnetycznego w plecaku.

• #7 23 Lut 2015 22:27
    dembowski4
    Poziom 2  

I własnie tu jest problem bo jak przestawie dzwignie w pozycje podnoszenia to połowa cisnienia idzie do cylindra a połowa ta rurką ucieka i własnie tu mam problem jak to rozwiazac jaka jest tego przyczyna??? Sprawdzałem kompresorem bo innej możliwosci sprawdzenia nie znam.

• #8 05 Mar 2015 23:01
    jaspi85
    Poziom 14  

Nie jest to czasem położenie typu dociążanie?

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME