Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Winterhalter GS 302 nie wyrzuca wody po wciśnięciu przycisku spustoweo

ambi7 22 Feb 2015 18:45 2328 1
    ambi7
    Level 9  
    Witam. Jak w temacie GS 302 nie uruchamia opróżniania zbiornika komory myjącej- gdyż dłuższe przyciśnięcie włącznika pompy opróżniającej nie powoduje zaświecenie tego włącznika. Nadmienię iż zmywarka ładnie grzeje , wyrzuca wodę z bojlera po nagrzaniu do odpowiedniej temperatury, napełnia zbiornik komory i ładnie zaświeca przycisk na zielono sygnalizując gotowość do mycia. Sprawdziłem po etapie mycia i wyparzeniu zmywarka załącza pompę opróżniającą zbiornik na chwilę w celu częściowej wym wody- tak podobno ma być. Sprawdziłem również drożność otworu hydrostatu (oczywiście palcem na wyłączonej zmywarce pojawia się error 21 oraz uruchamia się pompa opróżniająca). Pytanie co zrobić aby zmywarka załączała opróżnienie zbiornika po przyciśnięciu przycisku spustowego.
    ambi7
    Level 9  
    Witam. Rozwiązanie tematu wynikło po próbie ustawień il. środka myjącego i nabłyszczającego ( potrzebny do przejścia w stan ustawień był przycisk spuszczania wody, lecz i tym razem on nie działał.) Posiadam dwie takie zmywarki podmieniłem panel sterujący i temat zamykam gdyż zmywarka funkcjonuje poprawnie ( uszkodzony przycisk spustu wody z komory myjącej w panelu)Pozdrawiam.