Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Komputer/ PC/ Windows 7 x64 - Smart TV windows 7

22 Lut 2015 21:53 972 6
  • Poziom 11  
    Witam,
    Mam niecodzienny pomysł, a google mi nie zbyt pomaga,
    chciałbym funkcję smart TV w moim pc, wiem że są takie funkcje streaming itd.
    Ale jednej funkcji znaleźć nie mogę, mianowicie w telewizorze PANASONIC Viera filmiki odtwarzane na Xperia Z mogły być przerzucane i odtwarzane przez wi fi na telewizorze,
    I tu moje pytanie czy coś takiego mogę zrobić na moim PC? włączyć filmik na tel kliknąć przycisk i żeby filmik już był wyświetlony na monitorze?
    Proszę o odpowiedź i jeśli pytania i tłumaczenia są chaotyczne proszę dopytywać :)
  • Moderator - Komputery Serwis
    Witaj,
    Zobacz czy tak można to zrobić:
    http://www.youtube.com/watch?v=RixvmnDMWD4

Powinno działać z telewizorami również innymi niż Sony. Trochę tylko nie rozumiem, dlaczego chcąc wyświetlić film z telefonu na TV chcesz używać komputera po drodze. Być może źle zrozumiałem pytanie.

Również dział za bardzo się nie zgadza, ale póki tak na prawdę nie wiem, o co Koledze dokładniej chodzi - ciężko przenieść do właściwego działu.
  • Poziom 11  
    W skrócie, chce znaleziony filmik na YouTube jednym kliknięciem odtworzyć na monitorze w pc bez pochodzenia i szukaniania,
    Takie smart tv na PC,

Dodano po 2 [minuty]:

Bo funkcje stream ogarnąłem, wiem jak używać throw, nawet w Windows Media Player :) oodtwarzam muzykę, filmy i zdjęcia z telefonu na komputerze,

Ale chcę też tak jak pisałem jednym kliknięciem przerzucić filmik na YouTube na ekran komputera
  • Admin grupy komputery
    kozineq napisał:
    jednym kliknięciem przerzucić filmik na YouTube na ekran komputera
    Mamy rozumieć, ze z telefonu na komputer?
  • Poziom 11  
    Tak,
    Wcześniej jak miałem możliwość i telewizor był w sieci mojej uruchamialem filmik na telefonie i taki przycisk był i jak nacisnalem filmik wyświetlał się na telewizorze,
    A teraz chce to samo tylko zamiast telewizora komputer
  • Poziom 11  
    Ok, ale to streaming, a to bez żadnych programów działa na Windows Media Player
    A ja chcę tak
    Włączę filmik na telefonie (w app YouTube)
    Klikam przycisk i filmik otwiera mi się na ekranie komputera, ale ja tego filmu nie mam na telefonie więc streaming nie wchodzi chyba w gre

Dodano po 11 [minuty]:

Komputer/ PC/ Windows 7 x64 - Smart TV windows 7
    Druga ikona od prawej na.górze, ta ikona odpowiada za przerzucenie filmiku na telewizor,
    A jak chce na komputer :)

Dodano po 5 [godziny] 57 [minuty]:

Albo ewentualnie oprogramowanie np z panasonic viera smart tv, czy mógłbym odpalić na pc ?

Dodano po 4 [godziny] 6 [minuty]:

Dziś znalazłem odpowiedź :) youtube Tv :) i wszystko jasne