Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lodówka Side by side LG model LG - GR P209CTQA - chłodziarka zaczęła mrozić

23 Lut 2015 14:31 1275 3
  • Poziom 2  
    Witam.
    Od wczoraj moja lodówka w części chłodniczej zaczęła mrozić i zauważyłem, że najniższą temperaturę osiąga na pólkach dolnych i górnych.
    Zamrażalnik działa poprawnie.
    Mam problem, ponieważ mieszkam w miejscowości, gdzie nie ma serwisu.
    Przedzwoniłem już do specjalisty, podjedzie pod koniec tygodnia.
    Chciałbym dowiedzieć się, czy jest ktoś w stanie podać mi prawdopodobną, najczęstszą w tym przypadku usterkę i zakres ceny w przypadku naprawy?
    Za odpowiedzi bardzo dziękuję.
    Model LG - GR P209CTQA.
  • Poziom 2  
    Dziękuję za info.
    Znany jest choć przybliżony koszt naprawy w przypadku powyższych?
    dzięki
  • Poziom 1  
    Chciałbym podzielic sie swoimi spostrzezeniami.Mam taka lodówke i w 6 roku zaczela mrozic w czesci lodówki na dole gdzie sa wrzywa.wezwałem speca z lg skasował mnie 50zł i okazało sie ze problem był w wentylatorze który znajduje sie nad lampa w zamrazalce.Zapiekła sie tulejka.odkreca sie jedna srubke i schodzi ta scianka nad lampą trzeba szarpnac delikatnie.jezel wiatrak sie nie kreci trzeba go rozebrac wykruszyc tulejke i powinien zadzialac.nowy bez smigła koszt 110.potym ruszył i wszystko wrucilo do normy ab nawet lepiej jest zamrazalka mrozi na 1 lodówka jest na 2 kresce tak to nie działała od nowosci.nie było cyrkulacji powietrza i grawitacyjnie zimne opadało na dól lodowki i zamrazalki a wentylator kanałem dostarcza zimne powietrze doczesci lodówki jest jeden.zalecił bym tez odkrecenie klapki ztyłu lodówki i wyczyszczenie tam.