Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

wsk 175 kobuz - oryginalna instalacja elektryczna

mareks157 23 Feb 2015 16:57 2607 3
Wago
    mareks157
    Level 9  
    witam .. mam problem ze swoja WSK 175 kobuz 6v 50W otóż jakiś czas temu była ona przerobiona na krótko a teraz chciałbym od nowa podpiąć pod akumulator ale nie mogę sobie poradzić.Patrzyłem na różne schematy ale żadnego nie mogę spasować do swojej ponieważ w mojej instalacji wychodzą 4 kable. Czerwony, niebieski, żółty i brązowy. Gdyby mi mógł ktoś szczegółowo napisać od czego zacząć.
  • Wago
    jerry1960
    Level 36  
    Znajdź pozycję sam naprawiam WSK. Są tam schematy instalacji elektrycznej.
  • Wago
    mareks157
    Level 9  
    wsk 175 kobuz - oryginalna instalacja elektryczna próbowałem z tego schematu właśnie ale u mnie nie wychodzi czarny przewód .. i mam jeszcze jedno pytanie no na przerywaczu mam 2 kable podpięte jeden czerwony i żółty czy to tak ma być?/
    Brodzik19
    Level 11  
    Witam...
    Widzę że temat jest w miare świeży względem innych... Czy moze mi ktoś podpowiedzieć który przewód od iskrownika jest odpowiedzialny za ładowanie aku. mam instalację 6V.Mostek selenowy wyrzucony zastosowałem zwykly mostek gretza. Na przewodach są następujące wartości NIEBIESKI 3.10 v ŻÓŁTY 3.10 V ZARNY 0V CZERWONY 0V BRĄZOWY(BARDZIEJ PRZYPOMINA POMARAŃCZ) 3,10V sa to wartości mierzone na wolnych obrotach. Generalnie mam ładownie ok 6.20 po przygazowaniu mierzone na klemach aku. lecz jest to za mało bo po dłuższej jeździe wartość na aku spada i wydaje mi sie że ladowanie powinno być troszke lepsze niż 6.20 V