Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prostownik Bass BS-BC 30 (Einhell BT-BC 30) spalony przełącznik zakresów

rp8 23 Lut 2015 21:50 1440 2
  • #1 23 Lut 2015 21:50
    rp8
    Poziom 10  

Witam. Problem sprowadza się do spalonego przełącznika zakresów napięcia 6/12/24 V w prostowniku z rozruchem Bass Polska BS-BC 30. Spalił się on do tego stopnia że wysypało się z niego to co zostało ze styków. Dodam od razu że nie jest to mój prostownik i nie wiem co jest powodem takiego stanu rzeczy. Niemniej jednak ów przełącznik wygląda jak nie przymierzając łącznik krzywkowy do... piekarnika. Problem w tym że nie wiem jak to podłączyć i czy to w ogóle możliwe. Byłbym ogromnie wdzięczny za jakiś schemat bądź fotografię wnętrza tego prostownika.

• #2 23 Lut 2015 22:13
    ToJestNick
    Poziom 29  

Zrób zdjęcia swojego prostownika i tego jak to wygląda, a spróbujemy coś wymyślić :)

• #3 23 Lut 2015 22:54
    rp8
    Poziom 10  

Niestety chwilowo nie jestem w stanie wykonać zdjęć. Prostownik wygląda tak:

Chodzi o łącznik po prawej, który wewnątrz prezentuje się mniej więcej następująco:

Powyższe zdjęcia są poglądowe. Brązowy element w łączniku uległ stopieniu podobnie jak znajdujące się pod nim styki. Pozwolę sobie załączyć jeszcze fotografię kolegi Avocado na której widać wnętrze prostownika.
    Na tym zdjęciu jest to łącznik P3.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME