Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Subwoofer od kina domowego do PC

MarcinATL 24 Lut 2015 09:08 819 3
  • #1 24 Lut 2015 09:08
    MarcinATL
    Poziom 2  

Witam

Chciałbym podłączyć subwoofer od kina domowego(końcówki to takie zaciski(nie moje foto) Subwoofer od kina domowego do PC) do kolumny satelitarnej(chyba tak to się zwie) Geniusa ( Subwoofer od kina domowego do PC). Pytanie czy jest jakaś przejsciówka, jakaś możliwość dzięki której, że tak powiem, zaciski zamienią się w końcówke pasującą do SUB?

Pozdrawiam i dzięki z góry za pomoc :)

0 3
  • #2 24 Lut 2015 09:26
    m.sound
    Poziom 16  

Nic z tego nie rozumiem, subwoofer do kolumny (satelitki)? Napisz jeszcze raz i podaj modele sprzętu. P.S. Nie można podłączać wyjścia głośnikowego do wejścia liniowego kolumny aktywnej (czyli z wbudowanym wzmacniaczem).

0
  • #3 24 Lut 2015 09:46
    MarcinATL
    Poziom 2  

Poprawka. Mam kino domowe(Sony dav dz110) w którym głośniki jak i subwoofer kończą się Subwoofer od kina domowego do PC Interesuje mnie owy subwoofer który chciałbym podłączyć do Geniusów sw-g2.1 1250 w których panel z tyłu wygląda tak: Subwoofer od kina domowego do PC . Da się ogarnąc(jakas przejsciowka), żeby subwoofer od kina pasował pod wejście w Geniusie?

0
  • #4 24 Lut 2015 10:17
    m.sound
    Poziom 16  

Tak jak pisałem, nie można podłączać wyjść głośnikowych do wejść sygnałowych. Można natomiast podłączyć za pomocą przejściówki Euro - chinch.

Subwoofer od kina domowego do PC

0