Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

sluchawki z dwoma wyjsciami a amlituner lub ps3

redroses 24 Lut 2015 09:36 411 6
  • #1 24 Lut 2015 09:36
    redroses
    Poziom 4  

Nie wiem czy temat umieściłam w dobrym dziale.
    Mam pewien problem, kupiłam słuchawki plantronics gamecom 388, chciałam je komuś sprezentować. Miały służyć do grania na ps3, słuchawki zawsze podłączane są do amplitunera przez przejściówkę big jack-mini jack nie bezpośrednio do konsoli. Ale po zakupie i wpłacie pieniędzy zorientowałam się ze słuchawki są do komputera, ponieważ maja dwa wejścia - mikrofon i słuchawki.
    I stad moje pytanie, czy popełniłam kompletna gafę i nie ma możliwości żeby podłączyć je pod usb, czy istnieje jakaś przejściówka która połączy obie końcówki i będzie możliwość podpięcia ich pod usb konsoli lub wyjście w amplitunerze. Może samodzielnie zlutować jakieś kable w przejściówce żeby działało. Jestem raczej zielona w takich sprawach, wiec możne ktoś kto zna się na rzeczy zechce udzielić odpowiedzi. Będę ogromnie wdzięczna:)

EDIT: Gdyby ktoś miał taki sam problem to jest proste jego rozwiązanie i podłączenie słuchawek i mikrofonu jest możliwe i działa w 100%.
    Wtyk od słuchawek wystarczy podłączyć do konsoli przez kabel av multi, i z przodu przez przejściówkę 2x chinch 3.5 - 1 x chinch 3.5.
    A kabel od mikrofonu pod usb konsoli przez zewnętrzną kartę dźwiękowa - taką najzwyklejszą, najtańszą za 2,50 zł. U mnie działa już kupę czasu, przetestowane na dwóch konsolach. Jeżeli ktoś będzie zainteresowany to chętnie podeślę zdjęcia jak to wszystko wygląda.

• #2 24 Lut 2015 17:19
    cirrostrato
    Poziom 36  

Piszesz chaotycznie, jak można słuchawki ,,normalne'' chcieć podłączyć pod USB? Jakieś zdjęcia?

• #3 24 Lut 2015 18:50
    phantom48
    Poziom 26  

Słuchawki mają dwa wyjścia jedno stereo do słuchawek i drugie do mikrofonu

• #4 24 Lut 2015 20:17
    cirrostrato
    Poziom 36  

To nie podłączysz tego pod USB, jeśli potrzebne tylko słuchawki to można wtyk słuchawkowy podłączyć do wyjścia słuchawkowego (jak ,,normalne'' słuchawki) w dowolnym sprzęcie, wtyk mikrofonu nie podłączasz.

• #5 24 Lut 2015 22:59
    redroses
    Poziom 4  

cirrostrato napisał:
    Piszesz chaotycznie, jak można słuchawki ,,normalne'' chcieć podłączyć pod USB? Jakieś zdjęcia?

Wydaje mi sie ze napisalam to najprosciej jak sie dalo, dokladnie wytlumaczylam o co mi chodzi.
    Btw.Problem rozwiazany.
    Wtyk od sluchawek wystarczy podlaczyc do konsoli przez kabel av multi i przejsciowke 2x chinch 3.5 - 1 x chinch 3.5
    A kabel od mikrofonu pod usb konsoli przez zewnatrzna karte dzwiekowa, caly dzien szukalam na polskich i zagranicznych stronach, ale udalo sie.

• #6 24 Lut 2015 23:04
    jdubowski
    Specjalista - urządzenia lampowe

redroses napisał:
    Wtyk od sluchawek wystarczy podlaczyc do konsoli przez kabel av multi i przejsciowke 2x chinch 3.5 - 1 x chinch 3.5

I działa ci to?

redroses napisał:
    A kabel od mikrofonu pod usb konsoli przez zewnatrzna karte dzwiekowa

Chyba jakąś bardzo specyficzną bo konsola musiałaby mieć w swoim OSie wbudowane sterowniki do niej...

• #7 25 Lut 2015 07:17
    redroses
    Poziom 4  

jdubowski napisał:
    redroses napisał:

I działa ci to?

redroses napisał:
    A kabel od mikrofonu pod usb konsoli przez zewnatrzna karte dzwiekowa

Chyba jakąś bardzo specyficzną bo konsola musiałaby mieć w swoim OSie wbudowane sterowniki do niej...

Działa, od tej pory kiedy zakładałam temat, działają i słuchawki i mikrofon. Wypróbowałam to już na dwóch konsolach. Więc obeszło się bez wymiany słuchawek :)

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME