Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Szukam instrukcji montażu alarmu do AUDI A4 2.5 TDI 1998r.

tomcar11 17 May 2005 16:19 2214 2
Optex
    tomcar11
    Level 10  
    Szukam jakichkolwiek informacji, które mogą być pomocne przy montażu alarmu w tym samochodzie. Najważniejszą sprawą z jaką się zwracam do Was to odciecie paliwa lub zasilania ale nie rozrusznika, chodzi mi o to gdzie sie wpiąć z immobilajzerem z centrali alarmowej w tym aucie, który przewód i gdzie go szukać, oraz jak jest sterowany centralny zamek? CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC ???
  • Optex
    rgb
    Level 28  
    sterowanie centralnym jest minusami warto separować diodami odcięcie niestety chyba zostaje tylko rozrusznika lub elektrozawór -zainstalowany komputer Boscha sprawdza wszystkie połączenie przed rozruchem i mozę skonczyć się zapisanymi błędami .
    Jeśli jesteś zainteresowany mogę Ci przesłać na PW schemat i opis instalacji autoalarmu niestety opis jest po włosku ,
    Pozdrawiam
    jg11
    Level 21  
    Na podszybiu na wysokości kierownicy pod maską silnika jest komputer .Jest tam jeden cienki czarny przewód,który idzie z komputera do kabiny kierowcy.Aby wyjąć komputer należy zdjąć wycieraczki .Przekręcić 2 plastykowe korki z krzyżykami o 90 stopni .Zdjąć osłonę plasykową. Wcześniej zdjąć uszczelkę gumową. Odkręcić osłonę komputera i zdjąć sprężynę dociskową komputer. Wyjąć komputer i odszukać czarny najcieńszy przewód ,przeciąć i kable przedłużone wprowadzić do kabiny(tam gdzie trzeba). Kierunki _czarny z zielonym i czarny z białym. Drzwi kierowcy za osłoną słupka od strony kierowcy kostka brązowa _przewód brązowy z żółtym.Pozostałe drzwi w tym samym miejscu w wiązce 14 przewodów -przewód brązowy z białym. Tnij i będzie dobrze . POZDRAWIAM.