Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
OptexOptex
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Szukam instrukcji montażu alarmu do AUDI A4 2.5 TDI 1998r.

17 Maj 2005 16:19 2154 2
 • Poziom 10  
  Szukam jakichkolwiek informacji, które mogą być pomocne przy montażu alarmu w tym samochodzie. Najważniejszą sprawą z jaką się zwracam do Was to odciecie paliwa lub zasilania ale nie rozrusznika, chodzi mi o to gdzie sie wpiąć z immobilajzerem z centrali alarmowej w tym aucie, który przewód i gdzie go szukać, oraz jak jest sterowany centralny zamek? CZY KTOŚ MOŻE MI POMÓC ???
 • OptexOptex
 • Poziom 28  
  sterowanie centralnym jest minusami warto separować diodami odcięcie niestety chyba zostaje tylko rozrusznika lub elektrozawór -zainstalowany komputer Boscha sprawdza wszystkie połączenie przed rozruchem i mozę skonczyć się zapisanymi błędami .
  Jeśli jesteś zainteresowany mogę Ci przesłać na PW schemat i opis instalacji autoalarmu niestety opis jest po włosku ,
  Pozdrawiam
 • Poziom 20  
  Na podszybiu na wysokości kierownicy pod maską silnika jest komputer .Jest tam jeden cienki czarny przewód,który idzie z komputera do kabiny kierowcy.Aby wyjąć komputer należy zdjąć wycieraczki .Przekręcić 2 plastykowe korki z krzyżykami o 90 stopni .Zdjąć osłonę plasykową. Wcześniej zdjąć uszczelkę gumową. Odkręcić osłonę komputera i zdjąć sprężynę dociskową komputer. Wyjąć komputer i odszukać czarny najcieńszy przewód ,przeciąć i kable przedłużone wprowadzić do kabiny(tam gdzie trzeba). Kierunki _czarny z zielonym i czarny z białym. Drzwi kierowcy za osłoną słupka od strony kierowcy kostka brązowa _przewód brązowy z żółtym.Pozostałe drzwi w tym samym miejscu w wiązce 14 przewodów -przewód brązowy z białym. Tnij i będzie dobrze . POZDRAWIAM.