Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

TAU clave 3000 nie zapala się dioda zakończenia cyklu "end"

Teleradioterapia 25 Feb 2015 10:24 1650 2
    Teleradioterapia
    Level 2  
    witam .Temat nie zapala się dioda informująca o końca cyklu

mam autoklaw Tau STERIL 3000 . Pracuje i przechodzi wszystkich programów bez błędów,tylko nie zapala się dioda End Cycle po zakończeniu cyklu.Nie wyświetla żadnego błędu.czy ktoś wie czemu i co może być przyczyną,myślę że powinna zapalić się dioda informująca o końca cyklu .inna ciekawostka jest taka że na początku gdy tylko załącza zasilanie przez przycisku głównym grzałka zaczyna grzać i temperatura rośnie.czy to normalnie czy tak ma być.jeśli ktoś zajmował się takimi urządzaniami lub wie w czym jest problem to bardzo proszę o pomoc.Z góry dziękuje
    Moderated By fernandosucre:

3.1.13. Zabronione jest publikowanie wpisów naruszających zasady pisowni języka polskiego, niedbałych i niezrozumiałych.Proszę poprawić błędy

Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    fernandosucre
    Moderator of Medical equipment
    Czy czytał Pan/i instrukcję użytkownika. Bo chyba od tego należałoby zacząć. Po drugie sądząc po pytaniach jakie Pan/i zadaje jedyną dobrą odpowiedzią będzie rada aby wezwać serwis jak dioda się nie zapala.
    Teleradioterapia
    Level 2  
    Dziękuje za rady .czytałem instrukcji i nie było nic o tym że grzałka ma grzać przy włączenie tylko przycisku zasilania. a jeśli chodzi o dioda to myślałem że ktoś miał taką sytuację i może powiedzieć. A serwis zawsze można wezwać.