Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Whirlpool ADP860IX-niezadowalający efekt zmywania, osad na szklankach, talerzach

25 Lut 2015 11:47 2598 4
  • Poziom 6  
    Witam Wszystkich
    Jestem w posiadaniu zmywarki Whirpool ADP 860 IX od pół roku. Na początku nie było z nią problemu wszystko zmywała rewelacyjnie. od 2 miesięcy stan zmywania strasznie się pogorszył. Oczywiście naczynia cały czas te same ale na talerzach dymiony duralex pojawają się jasne smugi które po porządnym szorowaniu ludwikiem i gąbką schodzą, szklanki przezroczyste pokrywa osad który schodzi tak samo po porządnym szorowaniu.. Metalowe garnki i sztućce natomiast myje dobrze,plastiki tak samo.już na różne sposoby były zmieniane ustawienia pod kątem dozowania soli i nabłyszcza. Systematyczne stosuję preparat finisch do czyszczenia zmywarek, Kożystam zazwyczaj z kostek finisch all in 1, nabłyszczacz tak samo i sól.
    Może ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć w czym może być problem
    W późniejszym czasie dodam zdjęcia talerza i szklanki
    Pozdrawiam
  • Poziom 6  
    Witam może ktoś spotkał się z takim problemem jaki opisałem w poście powyżej. Wstawiam zdjęcia szklanki i talerza. Będę wdzięczny za każdą sugestię i podpowiedź.

Whirlpool ADP860IX-niezadowalający efekt zmywania, osad na szklankach, talerzach Whirlpool ADP860IX-niezadowalający efekt zmywania, osad na szklankach, talerzach
  • Poziom 6  
    Można liczyć że ktoś pomoże doradzi???
  • Poziom 17  
    Odpuść sobie tabletki - przejdź na proszek.
    Później dobierz ilość nabłyszczacza - chyba jest go za dużo?
  • Poziom 6  
    Ostatnio miałem tabletki ludwika, płyn Somata i czy jedno z tych dwóch czy tabletki finisch efekt ten sam. Co do płynu to jest ustawiony na najniższą skalę 1.
    Chciałbym juz wezwać serwis ale powiedzieli że po przyjeździe jeśli się okaże że wezwanie było bezpodstawne to będę pokrywał wszystkie koszty. Dlatego zanim to zrobię próbuję własnych sił,
    Ale efekt ten sam. postaram się spróbować jeszcze tego proszku to z