Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Podłączenie blue-ray LG BH6440P do starego lcd Hitachi L47vp01e

FiddlerDrow 25 Lut 2015 20:50 942 4
  • #1 25 Lut 2015 20:50
    FiddlerDrow
    Poziom 4  

Witam, mam pytanie czy kino domowe LG o gniazdach:

Wejście dźwięku ; Portable In
    Wejście dźwięku ; optyczne
    HDMI ; wyjście
    Antena radiowa ; FM
    USB Plus
    Ethernet
    Audio L/R

podłączę pod stary LCD Hitachi L47vp01e który posiada 2 gniazda HDMI, jakieś wejścia czinczowe oraz euro.

Chodzi mi możliwość słyszenia przez głośniki tego co leci w tv.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

0 4
  • Pomocny post
    #2 25 Lut 2015 21:18
    romeok01
    Poziom 35  

Da się połączyć. Telewizor posiada wyjście dźwięku Audio Line Out - H, a kino posiada wejście AUX INPUT - 4.

0
  • #3 25 Lut 2015 21:29
    FiddlerDrow
    Poziom 4  

super :) a jaki kabelek mi trzeba do tego zakupić? I jak można się dowiedzieć, to mam jeszcze jedno pytanie. Jak podłączałem gorszą wersję tego blue-reya tyle, że z dvd, za pomocą kabla hdmi w kolejności hdmi 2 do dvd, to był dźwięk a nie było obrazu, ale jak podłączałem kabel hdmi 1 odłaczając od dekodera, to obraz się wyswietlał i był głos. Po kilku próbach nie było obrazu a dzwiek pozostał. Co najlepsze hdmi 1 ponownie podłaczajac pod dekoder dawał obraz i dzwiek. Pytam bo zamieniam oba produkty. Nie jest to tez wina wejscia hdmi w dvd bo po podlaczeniu pod nowszy tv wszystko działa.

0
  • #4 26 Lut 2015 08:41
    romeok01
    Poziom 35  

Nie widać dokładnie jakie to jest wyjście Audio Line Out w telewizorze, ale raczej będzie to chinch. Potrzebny będzie, więc kabel 2 RCA - RCA.

Problemy z HDMi mogą wynikać z jakiegoś uszkodzenia Tv lub kabla. Wszytkie kable podłączamy zawsze na wyłączonych urządzeniach z sieci.

1
  • #5 26 Lut 2015 15:33
    FiddlerDrow
    Poziom 4  

Działa, dziękuję za pomoc :)

0