Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Panasonic - stary - Napis "National"

koszulka 25 Feb 2015 22:11 1212 2
 • #1
  koszulka
  Level 2  
  Ok, możecie się śmiać, ale może pomożecie :) Poproszę.

  Od trzech miesięcy na ekranie telewizora wyświetla mi się przez całą długość na dole ekranu czerwony napis "National". Telewizor to jakiś stary Panasonic. Nie wiem jaki, bo nie mam pojęcia, gdzie jest zapisany model. Z przodu tylko "17 System Remote Control". Coś gdzieś kiedyś nacisnęłam i nie wiem co, a napis został. Podejrzewam, że nacisnęłam na pilocie od cyfry (Multimedia) i nawet nie wiem, czy to problem rozwiązywalny na pilocie telewizora, czy na pilocie od telewizji cyfrowej. Nic nie wiem, a napis mnie wkurza.

  Ratujcie!

  Na swoje usprawiedliwienie mam to, że naprawdę szukałam w necie jakichś wskazówek, co z tym zrobić, ale nie znalazłam. Ktoś na tym forum miał podobny problem, ale nikt mu nie pomógł, bo wszyscy się zajęli jakimś ważniejszym problemem, z którym się borykał. I napis mu został.

  Zabierzcie go ode mnie!

  Czy ktoś wie, jak mi pomóc? (Tylko jestem zielona, jak zaczniecie tłumaczyć slangowo, to za cholerę nic nie pojmę).

  (Występuję jako zarejestrowana, mimo że bywać raczej tu nie będę, bo i jaki tam ze mnie u Was pożytek, ale stwierdziłam, że tak kulturalniej niż anonimowo :)
 • #2
  James596
  Level 23  
  Dla wszystkich zainteresowanych, koleżanka mówi o modelu TC-26B3EE lub TC-21B3EE.

  Co do problemu - spróbuj poszukać na pilocie od telewizora przycisku oznaczonego symbolem ekranu z plusem w środku - naciśnij kilka razy. Napis powinien zniknąć. :)
 • #3
  koszulka
  Level 2  
  Nie wierzę! Zniknęło. A ja się 3 miesiące męczyłam!

  Pilota od telewizora co prawda gdzieś posiałam, ale znalazłam takie coś na panelu w telewizorze. Wystarczyło raz nacisnąć :D

  Ogromnie dziękuję.

  (Gdyby tu były jakieś normalne działy, to pewnie bym u Was bywała, ale o telewizorach to ja wiem tylko tyle, że widać na nich film, więc pożytek ze mnie marny by był :).

  Jeszcze raz wielkie dzięki!