Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

hitachi L47vp01e - HDMI połączenie z dekoderem a połączenie z dvd

FiddlerDrow 26 Lut 2015 16:03 510 5
  • #1 26 Lut 2015 16:03
    FiddlerDrow
    Poziom 4  

Witam, mam pewien problem z HDMI. Otóż w tv mam dwa wyjścia HDMI, jedno o nr HDMI 1 jest na stałe wpięte do dekodera, HDMI nr 2 służył mi jako podłączenie pod komputer. Problemy się zaczęły po kupnie kina domowego z DVD. Jak odłączyłem hdmi 2 od komputera chcąc podłączyć pod dvd, nie dawało to obrazu ( dźwięk był, niezależnie czy kabel był podpięty czy nie ). Podłączając HDMI 1 pod DVD dawał obraz i dźwięk. Po kilku próbach nie działał na dvd ani kabel HDMI 1 ani ciągle HDMI 2. Dodatkowo przestał się wyświetlać obraz z komputera na hdmi 2, choć na komputerze go znajduje ale obraz się nie załącza. HDMIi 1 znów jest wpięte pod dekoder i daje radę. Moje pytanie dotyczy HDMI 2 co może powodować problem, gdyż muszę korzystać z czincza video i nie mam przez to dobrej jakości obrazu :( Mam nadzieję, że nie pomieszałem :)

0 5
  • #2 26 Lut 2015 21:01
    mihal2002
    Poziom 43  

FiddlerDrow napisał:
    Otóż w tv mam dwa wyjścia HDMI

Jeżeli to wejścia!
    FiddlerDrow napisał:
    Mam nadzieję, że nie pomieszałem

Na pewno tak.
    A jakich (jakiego) kabli (kabla) użyłeś? A co zrobiłeś aby wymienić kabel? Jeszcze jakieś ???

0
  • #3 26 Lut 2015 21:26
    FiddlerDrow
    Poziom 4  

jestem laikiem jesli chodzi o wejscia/wyjscia, mam po prostu w tv 2 dziurki na hdmi, co do kabli to spróbowałem 3 różych kabli HDMI, na każdym to samo

0
  • #4 26 Lut 2015 21:39
    mihal2002
    Poziom 43  

FiddlerDrow napisał:
    co do kabli to spróbowałem 3 różych kabli HDMI,

Jakich?
    Co i na który wejściu HDMI w TV działa?

0
  • #5 26 Lut 2015 21:53
    FiddlerDrow
    Poziom 4  

kabli 2m firmy hama

na hdmi 1 działa tylko i wyłącznie dekoder, na hdmi 2 działał do tej pory laptop, po podłączeniu pod hdmi 2 dvd, nie działa ani dvd ani laptop, pomimo tego ze na laptopie go wykrywa ale nie przekazuje obrazu do tv

0
  • #6 26 Lut 2015 22:11
    mihal2002
    Poziom 43  

FiddlerDrow napisał:
    kabli 2m firmy hama

Jakich?POCZYTAJ potem pomyśl i pytaj.

0
TME logo Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
TME Logo