Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

astra H cd 30 dziwne złącza i kostki oraz luźne kable

27 Lut 2015 13:29 1242 4
  • Poziom 2  
    astra H cd 30 dziwne złącza i kostki oraz luźne kable astra H cd 30 dziwne złącza i kostki oraz luźne kable

czy ktoś wie od czego są te kostki na 1 zdjęciu? i co to jest za moduł lub coś innego ta długa czarna puszka ? wchodzą do tego kable od radia i wychodzą z tej samej strony a z drugiej są te kostki i nie wiem do czego to jest a są luźne :( druga sprawa to zdjęcie nr. 2, jeden kabel wychodzi z tej długiej czarnej puszki (żółty) a drugi nie zarobiony z górnej części wnętrza auta (deski rozdzielczej i jest barwy brązowo-zielonej.
    Będę bardzo wdzięczny za jakieś wskazówki.
    A historia demontażu zaczęła się od tego ,że komputer nie wyświetla mi informacji związanej ze szczegółowymi informacjami (parametrami) takimi jak temp. silnika itd. tak zwanym "test module" A autko zakupiłem nie dawno i nie wiem za dużo o oplu bo siedziałem dotychczas w VW.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 36  
    Pozostałość po zestawie głośnomówiącym.

mati87/2009 napisał:
    komputer nie wyświetla mi informacji związanej ze szczegółowymi informacjami

Jaka temperatura ?

Możesz mieć ew. spalanie jest jest do wyświetlacza wkodowany komputer BC.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 2  
    jak się przytrzyma kilka przycisków wyświetla testmode: temp. silnika, napięcie itp. niestety mi się nie udaje tego włączyć :( a średnie spalanie, aktualne, zasięg i inne info. się wyświetla cały czas:) ale dzięki Szymon za pomoc z tym zestawem głośnomówiącym :) a nie wiesz od czego mogą być te dwa kabelki z drugiego foto?
  • Pomocny post
    Poziom 36  
    Żółty to tel. mute.

Ten drugi do pewnie ACC - kl 15 do zestawu głośnomówiącego.
  • Poziom 2  
    Temat zamknięty ;-) dzięki za pomoc :D