Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kompresor warsztatowy w oparciu o sprężarkę hs11...

wan-es 27 Feb 2015 21:28 2415 5
    wan-es
    Level 11  
    Kompresor warsztatowy w oparciu o sprężarkę hs11... Kompresor warsztatowy w oparciu o sprężarkę hs11... Kompresor warsztatowy w oparciu o sprężarkę hs11...

Witam, przedstawiam kompresor który wykonałem samodzielnie w oparciu o sprężarkę hs11 którą nabyłem na targowisku za 30 zł. Silnik 1.1kw 1420obr/min. Zbiornik z układu hamulcowego.
    Tomekkoko
    Level 15  
    Ok, a gdzie zbiornik? Jakaś osłona napędu jest?
    mosfet
    Level 25  
    Prosimy o zdjęcie wersji z osłoną napędu.
    Można domniemywać, że większość ludzi jest emocjonalnie związana ze swoimi palcami...
    konior966
    Level 21  
    Jak na razie to tylko sprężarka z silnikiem, a przynajmniej tym się pochwaliłeś. Przydałby się jakiś układ który wyłączałby ją gdy nabije żądane ciśnienie, byłoby też fajnie wiedzieć jaki zbiornik obsługuje. Na razie wiemy tylko że masz sprężarkę z silnikiem, paskiem klinowym (swoją drogą nie osłoniętym i słabo napiętym) i zbiorniczkiem na olej.
    ToJestNick
    Level 31  
    Nie wiem czy ktoś w ogóle zauważył, że pasek nie jest założony na koło pasowe tylko wisi na osi silnika?
    wan-es
    Level 11  
    Sprężarka została zrobiona na szybko wkrótce hs11 zostanie zastąpiona saf23 silnik zostanie i reszta też.