Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Sklep HeluKabel
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Polo 1.4 silnik AUB 2002r - VW polo 1.4 AUB 2002r 036 906 034 DD immobilizer

27 Lut 2015 22:39 2652 6
  • Poziom 11  
    Witam
    W moim polo 1.4 16v benzyna 2002r zostal wymieniony licznik na nowy (stary padł) i powstał problem auto pali i od razu gaśnie, powód to immobilizer (mruga kontrolka).
    Posiadam Commander 1.4 FULL, dzięki któremu bezproblemowo zczytuje pin z nowego licznika (stary nie żyje), natomiast nie mogę zczytać pinu ze sterownika silnika (brak komunikacji), żeby dokonać kodowania.
    Posiadam również MPPS v13 czy za pomocą tego kabla mogę wydobyć pin ze sterownika silnika (036 906 034 DD)?
    Czy jeżeli wrzuciłbym wsad ECU zczytany MPPS-em zdołał by ktoś wyciągnąć pin immobilaizera sterownika silnika?
    A może ktoś z was posiada czysty eeprom tego ECU z IMMO OFF?
    Polo 1.4 silnik AUB 2002r - VW polo 1.4 AUB 2002r 036 906 034 DD immobilizer
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 34  
    Tam w ecu masz chyba 95320 w niej siedzi pin.
    Albo emulator.
  • Sklep HeluKabel
  • Poziom 15  
    Musisz rozkręcić ecu i odczytać eprom i najlepiej zrobić immo off
  • Poziom 11  
    Ok rozkrecić ECU to nie problem jutro rano to zrobie.
    Pytanie kolego jak mam zczytać ten eprom skoro po OBD Commanderem nie łączy się ze sterownikiem silnika.
    Gdyby udalo mi sie połączyć to i immo off by mi w zupełności wystarczyło.
    Może jest jakiś inny sposób na zczytanie epromu np. wlutowanie się kabelkami gdzieś w płytkę i podłaczeniu do nich interfejsu?
  • Poziom 34  
    Musisz ją wy lutować i odczytać programatorem , poszukaj schemat si proga to tylko parę elementów , a co z pamięciom ze starego zegara jak sprawna to wystarczy prze lutować , jaki masz tam zegar VDO.
  • Poziom 43  
    Sprawa prosta, jeżeli nie pomoże przelutowanie memorki a nie masz programatora :cry: :cry: :cry: to kup emulator i po problemie.
    Do zamknięcia banalny temat.
  • Poziom 11  
    Sterownik oddany do tunera, który całkowicie wyrzucił immo.
    Dzięki za pomoc i pozdrawiam forumowiczów.