Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Samsung galaxy y s5360- rozmazany obraz aparatu...

28 Feb 2015 15:38 1050 7
  • Level 16  
    Witam, mam problem z aparatem w tym oto telefonie, otóż jak wejdę w aparat żeby robić zdjęcia połowa obrazu jest zamazana. Na kamerze też. W ostatnim czasie telefon był w serwisie na wymianie włącznika, po odebraniu z serwisu tak się stało. Da się to naprawić czy po aparacie? Proszę o pomoc, ponieważ aparat jest mi często potrzebny, jeśli o czym zapomniałem napisać to przepraszam i proszę pytać, pozdrawiam
    [30.03.2021, darmowy webinar] Nowoczesna diagnostyka maszyn, monitorowanie i przewidywanie awarii. Zarejestruj się
  • Level 11  
    Witaj, najprościej rzecz ujmując, wróciłbym do serwisu i zgłosił usterkę:)
  • Level 16  
    Nie mam możliwości na razie oddać do serwisu, dało by się samemu coś zrobić? Dodam jeszcze że ze strony przycisku włącznika obudowa źle ,,siadła". Co może być przyczyną?
  • Level 29  
    Możesz spróbować poprawić źle założoną obudowę, może to być jej przyczyna.
    Tylko licz się z tym że gdy ruszysz śrubki to stracisz gwarancję na tamtą naprawę i w przypadku gdy to będzie wina czegoś innego to zostaniesz sam bo nikt nie przyjmie do poprawy telefonu w którym ktoś już grzebał.
  • Level 16  
    Dobrze, rozumiem, to i tak pewnie musiałbym płacić za wykonaną usługę, czyli jest możliwe że to tylko wina źle założonej obudowy? Postaram się jak najszybciej zabrać do tego i najwyżej będę pisał jaki efekt.
  • Level 29  
    Nie wiadomo czy od tego, może to powodować ale nikt nie da Ci gwarancji że to wina źle założonej obudowy (bo może tak być i krzywo lub za daleko umieszczona szybka zniekształca obraz) czy np wina że ktoś źle zabezpieczył kamerę w trakcie lutowania włącznika i np uszkodził obiektyw lub jakiś układ.
    Musisz przekonać się doświadczalnie samemu i wtedy się dowiesz od czego to było.
  • Level 16  
    Dobrze, rozumiem, proszę nie zamykać tematu ponieważ będę jeszcze pisał jak uda mi się coś po działać z telefonem.
  • Level 16  
    Witam ponownie, poprawiłem obudowę, wyczyściłem ale to samo się dzieje, cały obraz aparatu jest rozmazany i zniekształcony, proszę o pomoc.