logo elektroda
logo elektroda
X
logo elektroda
REKLAMA
REKLAMA
Adblock/uBlockOrigin/AdGuard mogą powodować znikanie niektórych postów z powodu nowej reguły.

alfa romeo gt 2.0 jts brak mocy powyżej 5tyś obr.

kaziu8595 01 Mar 2015 21:31 1302 1
REKLAMA
  • #1 14491141
    kaziu8595
    Poziom 1  
    Witam,
    Mam problem z moją alfą gt 2.0jts 2005 rok (kupiona 2 tygodnie temu). Podczas jazdy silnik zaczyna się mulić, tracić obroty od około 5 tyś obr. Powyżej tych obrotów następuje zupełny brak mocy i dalszego przyspieszania. Dzieje się tak na każdym biegu 1-5. Na zegarach nie wyświetlają mi się żadne błędy, które mogą mieć z tym jakiś związek. Ktoś może miał podobny problem lub wie coś na ten temat i mógłby pomóc?
  • REKLAMA
  • #2 14491255
    T5
    Admin grupy Samochody
    Proszę przedstawić wyniki dokonanych pomiarów. Nikt tu nie potrafi wróżyć. W innym przypadku temat trafi do kosza. Zgodnie z

    3.1.15. Zabronione jest publikowanie wpisów przedstawiających problem, bez podania wystarczającej liczby informacji umożliwiającej zajęcie merytorycznego stanowiska przez innych Użytkowników forum. Tytuł wpisu powinien zawierać markę, model oraz skrótowy opis usterki.
REKLAMA