Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

BMW E65 - Opinie od posiadaczy/porady

nioop 01 Mar 2015 21:44 531 0
  • #1 01 Mar 2015 21:44
    nioop

Specjalista AGD

Witam..

Przymierzam się do zakupu BMW serii 7, model E65 ale zdecydowanie już po liftingu..
    Przedliftowe modele są krótko mówiąc - Paskudne ;]

Bardzo mało jest o tym modelu informacji, ogólnie model nie jest popularny w Polskich realiach.. Nawet wyczekuję na ogłoszenie z moich okolic by móc po prostu się przejechać..

Ale tym czasem chciałem się zapytać czy może ktoś z forum posiada takowy samochód i podzieli się informacjami z użytkowania.
    Interesuje mnie przede wszystkim kwestia działania elektroniki pokładowej ;) - Teoretycznie raporty awaryjności nie wspominają o wysokiej awaryjności, jednak jak to wygląda w rzeczywistości ?
    Komfort - No o komfort to nie pytam bo napewno jest to najwyższa półka.. Ale bardziej rozchodzi mi się tutaj o odczuwalna masywność pojazdu.. Lubię gdy samochód daje odczucie jadącego czołgu.
    Zegary - Nie mogę znaleść wzmianki co te świecące zegary tam wyświetlają, widze ekonimizer, bak paliwa i wskazówki, lecz na niektórych zdjęciach widać kupę linijek jakiegoś tekstu..
    Czy istnieje możliwość ustawienia cyfrowego wyświetlania temperatury silnika?

0 0